آخرین اخبار

فرماندار ویژه میانه: مسائل و مشکلات طرح های بزرگ شهرستان میانه در استان با تشکیل جلسه پیگیری و رفع می شود

 معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه از تشکیل جلسه در استان به صورت جداگانه برای رفع مسائل و مشکلات طرح های بزرگ شهرستان با موافقت استاندار و معاونین ایشان خبرداد.
حمید شکری در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان میانه گفت: طی هفته گذشته بحث نیروگاه آقکند طی جلسه ای در استان حل شده  و تمامی مجوزهای لازم در این خصوص اخذ شد.
وی با بیان اینکه برخی طرح های بزرگ نیازمند اخذ مجوز در استان هستند تا شاهد جهشی عظیم در حوزه اشتغال باشیم با بیان نواقصی در برخی مجوزهای گاوداری 6 هزار راسی همچنین در مباحث چاه و غیره آن افزود: برای این پروژه 50 هکتار زمین در اکرم آباد تامین شده، واریز پول زمینها به مردم در حال اتمام بوده و به محض صدور سند تک برگی کار اجرایی شروع خواهد شد.
شکری از اختصاص زمینی برای سرمایه گذار میانه ای در روستای گوندوغدی در راستای  احداث پرورش 6 هزار راسی بز مورسیا خبر داده گفت: مسائل پتروشیمی نیز در دست پیگیری بوده که زمینه اشتغال بسیاری را فراهم خواهد کرد.
وی شرکت توسعه و عمران میانه که از آرمان به آتیه تغییر نام داده را از ظرفیتهای مهم شهرستان با یکهزار و 330 نفر اعضا و سرمایه اولیه 110 میلیارد ریالی عنوان نموده گفت: توانسته ایم 45 شرکت را در قالب این شرکت برای اجرای پروژه های عمرانی شهرستان دور هم جمع کنیم .
شکری از اعلام آمادگی شرکتها برای اجرای یکهزار و 600 میلیارد ریال پروژه در شهرستان خبر داده افزود: با حضور مدیر کل راه و شهرسازی و 2 پیمانکار برای زیرسازی و آسفالت 230 کیلومتر از راههای میانه اعلام آمادگی شد اما سیستم اداری به گونه ای است که هنوز نتوانسته ایم این پروژه را به آنها تحویل دهیم.
وی از تفاهم نامه شرکت توسعه با کمیته امداد برای نصب دستگاه تولید انرژی خورشیدی در پشت بام منزل یکهزار نفر از مددجویان کمیته امداد خبر داده افزود: این دستگاهها با 250 میلیون ریال تسهیلات به اعضا ارائه شده و پس از بازپرداخت تسهیلات ماهانه 600 هزار تومان برای آنها درآمدزایی خواهد داشت.
شکری اضافه کرد: با تصویب طرح های سازنده و بزرگ شهرستان و عملیاتی شدن آنها شاهد ایجاد اشتغال و رونق اقتصاد در منطقه خواهیم بود.
فرماندار میانه از اعضای کارگروه اشتغال خواست تا مصوبات جلسات را به صورت جدی پیگیری کرده و با سرعت تمام برای عملیاتی شدن به پیش ببرند. 

You have no rights to post comments