آخرین اخبار

فرماندار ویژه میانه: مسئولین بنیاد شهید و امور ایثارگران باید به دنبال بررسی و رفع مشکلات خانواده های شهدا باشند/ رییس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران میانه معرفی شد

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان اینکه خانواده های شهدا افرادی بی ادعا و محجوب بوده و پیگیر مطالبات و حقوق قانونی خود نیستند تاکید کرد: مسئولین بنیاد شهید و امور ایثارگران باید به دنبال بررسی و رفع مشکلات خانواده های شهدا باشند.
حمید شکری در آیین تودیع و معارفه رییس جدید اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران میانه با حضور مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، خواستار رسیدگی و توجه بیشتر به خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان در شهرستان میانه شد و افزود: در این شهرستان نسبت به دیگر شهرستانها کمتر به این موضوع توجه شده که امیدواریم شاهد رسیدگی و توجه هر چه بیشتر به این خانواده ها از سوی اداره بنیاد شهید باشیم.
وی مشکل مسکن و اشتغال فرزندان با تحصیلات عالیه شهدا، جانبازان و ایثارگران را از عمده مسائلی خواند که این خانواده با آن روبرو هستند.
فرماندار ویژه میانه از زحمات علی حاتمی در سمت رییس قبلی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان که بازنشسته شدند تقدیر کرده برای آقای ایرج سرچمی در دستیابی به اهداف این نهاد آرزوی توفیق نمود.
گفتنی است ایرج سرچمی پیش از این معاونت فرهنگی اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران میانه را بر عهده داشت.  

You have no rights to post comments