آخرین اخبار

فرماندار ویژه میانه: لازمه اداره امور جامعه به دست جوانان آمادگی آنها از لحاظ علم، تخصص و روح و روان است

 معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: برای اینکه دانش آموزان و جوانان امروز آینده اداره فردای امور مملکت در تمامی زمینه های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی را به دست بگیرند نیاز است تا به آمادگی لازم از لحاظ علم ، تخصص و روحی و روانی برسند.

حمید شکری در آغاز چهارمین دوره المپیاد ورزشی بین مدارس شهرستان میانه که به صورت نمادین در مدرسه نمونه دولتی دخترانه آزادگان برگزار شد  از عوامل اجرای این المپیاد ورزشی منسجم و پر از شور و نشاط تقدیر کرده افزود: دانش آموزان باید قدر فرصتهایی که در دست دارند را دانسته و از این فرصتها در جهت آموزش ، تقویت علمی و روحی  روانی خود بهره لازم را ببرند.
وی فرصت سوزی و گذراندن عمر به بطالت را سبب شرمندگی در پیشگاه شهدا عنوان کرده گفت: همه ما از جمله شما دانش آموزان و جوانان امروز جامعه باید پاسخگوی کسانی باشیم که به خاطر دفاع از مرز و بوم مقدس ایران اسلامی، آرمانها و باورهای انقلاب و نظام و در دفاع از هم نوعان و هم وطنان خود از جان خود گذشتند تا امروز در آرامش و امنیت زندگی کرده و عمرمان را به بطالت سپری نکنیم بلکه بتوانیم در جبهه نرم امروز حافظ انقلاب، نظام و آرمانهای والای امام و شهدا باشیم.
فرماندار میانه در ادامه تلاش و کوشش ، تقویت علمی ، مجهز بودن به علم و تکنولوژی روز دنیا را  سبب تامین نیازهای کشور، عدم وابستگی به کشورهای دیگر و در نهایت سبب ایستادگی در برابر دشمنان انقلاب و نظام به سرکردگی آمریکا عنوان نمود.
شکری همچنین نیاز دانش آموزان و جوانان امروز به برگزاری المپیادها و جشنواره های ورزشی، فرهنگی و اجتماعی را ضروری خوانده افزود: ایجاد شور و نشاط در بین این قشر سبب تحرک و پویایی و آمادگی هر چه بیشتر آنها از لحاظ جسمی، روحی و روانی برای یادگیری علم و دانش می شود.
گفتنی است این المپیاد ورزشی بین مدارس از امروز آغاز شده و تا پایان سال تحصیلی 97-96 ادامه خواهد داشت.


 

You have no rights to post comments