آخرین اخبار

فرماندار ویژه میانه: تعاونی ها باید به فکر درآمدزایی در تکمیل مساکن مهر باشند


 معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به اینکه باید راههای تامین منابع در جهت رفع نواقص و تکمیل مساکن مهر را بیابیم افزود: تعاونی ها باید به فکر کسب درآمد در تکمیل مساکن مهر داشته باشند.
حمید شکری در جلسه بررسی مشکلات مسکن مهر شهرستان میانه با تاکید بر اینکه باید جلوی ضرر مردم را بگیریم افزود: در پروژه مساکن مهر پیمانکار، تعاونی و مردم درگیرند که در این خصوص همکاری بانکها مورد نیاز است.
وی با اشاره به اینکه دولت قول داده که تا پایان سال جاری مساکن مهر را به صورت تکمیل شده در اختیار اعضاء قرار دهد اظهار کرد: مجموعه شهرستان موظف هستیم تا به رفع نواقص و تکمیل مسکن مهر پرداخته و یاری گر دولت در انجام این امر باشیم.
شکری در ادامه  افزود: باید  اتمام کار مساکن مهر اولویت ما باشد که در این خصوص نیز رعایت تمامی نکات ایمنی و کار اصولی و فنی ضروری می باشد، همچنین پیمانکار نباید در انجام کار دچار تردید شود.
فرماندار میانه با اشاره به اینکه این جلسات باید ثمربخش بوده و بهترین تصمیم ها در آن اتخاذ شود گفت: تسهیلات بانکی، فروش پارکینگ و گرفتن طلبها تنها راه برای تکمیل و رفع نواقصات است.
حمید شکری در حاشیه این جلسه طی گفت و گو با ایرنا افزود: در این شهرستان 4 هزارو 420 واحد مسکن مهر وجود دارد که از این تعداد 214 واحد در ترکمانچای و در شهر میانه نیز 747 واحد نیمه تمام مانده که نیازمند همکاری اعضا می باشد تا این واحدها نیز تحویل اعضاء شود.
 

You have no rights to post comments