آخرین اخبار

فرماندار ویژه میانه : شهدا صاحبان اصلی کشورند

 معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با تاکید بر اینکه شهدا صاحبان اصلی این کشورند به بیان خاطراتی از عملیات خیبر پرداخت.
حمید شکری در جمع کارکنان سپاه میانه به مناسبت گرامیداشت هفته پاسدار اظهار کرد: جنگ ما متفاوت تر از تمامی جنگها در سراسر دنیا رخ داد و رزمندگان ما در کمال مظلومیت اما جانانه با دشمن متجاوز جنگیده و با شهادت خود، کشور را از دست یغما و تجاوز حفظ کردند.
حمید شکری با بیان اینکه بسیاری از کتابهایی که در مورد جنگ ۸ ساله ایران و عراق نوشته شده است کامل نبوده و بازگو کننده آن نیست، ابراز کرد: نویسندگان معمولا دیدگاه های خود را در این خصوص اعمال می کنند که این امر باعث شده تا واقعیات دفاع مقدس به گونه ای مغفول بماند.
وی با تشریح بخش هایی از عملیات خیبر، رشادتها و قدرت فرماندهی شهید باکری، افزود: اگر ما مسئولین امروز در صدر امورات کشور واقع شده ایم، به برکت خون شهداست و باید گفت آنها جان خود را در عین گمنامی فدا کردند تا امنیت و آرامش در کشور حاکم شود.
شکری انسجام، اتحاد و دوری از تفرقه را  از کلید واژه های پیشرفت جامعه عنوان کرده  و خواستار همدلی مردم و مسئولین برای پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی شد.
آیین گرامیداشت هفته پاسدار با حضور کارکنان رسمی و وظیفه سپاه با مداحی، ادعیه خوانی و خاطره گویی در حسینیه امام خمینی(ره) سپاه میانه برگزار شد.
          

You have no rights to post comments