آخرین اخبار

فرماندار ویژه میانه: رهبری واحد، وحدت کلمه و استقلال سه شاخصه اصلی انقلاب اسلامی ایران است

 
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان ویژگیهای انقلاب اسلامی ایران گفت: سه شاخصه اصلی رهبری واحد امام خمینی (ره) و رهنمودهای داهیانه ایشان، وحدت کلمه و استقلال، انقلاب اسلامی ایران را از سایر انقلابهای بوقوع پیوسته در دنیا متمایز ساخت.
حمید شکری پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته در محل مسجد جامع میانه با عرض تسلیت  ایام فاطمیه همچنین تبریک و گرامیداشت ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران گفت: دشمن با تمام توان در جهت تضعیف و نابودی انقلاب و نظام به توطئه و دشمنی پرداخته و امروز نیز با روشهای جدید به این دشمنی ادامه می دهد.
وی اظهار کرد: باید با اتکاء به شاخصه های اصلی انقلاب در زمان حاضر نیز بتوانیم به تمامی این توطئه ها و دشمنی ها پاسخی دندان شکن داده و نباید بگذاریم اختلافات سیاسی و جناحی مانع وحدت مردم و شرمساری ما در مقابل خون شهدا و آرمانها و ارزشهای والای انقلاب و امام شهدا باشد.
فرماندار میانه در ادامه با اشاره به اقدامات و خدمات دولت و نظام در شهرستان میانه از همراهی و حمایت مردم در پیشبرد امور از جمله در آبیاری بارانی 2 هزار هکتاراز پایاب سد آیدوغموش  واقع در 12 روستا تقدیر و تشکر نمود.
شکری اضافه کرد: علی رغم مشکلات و با وجود دشمنی ها و هجمه های مختلف بر علیه نظام شاهد انجام امور اساسی در کل کشور از جمله سرمایه گذاریهای کلان 12 هزار میلیارد ریالی در شهرستان میانه هستیم.
وی طرح در حال اجرای نیروگاه بادی آقکند با 3 هزار و 400 میلیارد ریال هزینه، پروژه در حال اجرای آبرسانی به میانه با 600 میلیارد ریال هزینه، کشتارگاه صنعتی با کشتار روزانه 500 دام سبک و 50 دام سنگین، فعالیت کارخانه طرح نورد آذربایجان و اشتغال 550 نفری در این مجتمع، اتمام فاز 2 فولاد( طرح احیاء) با اشتغالزایی 345 نفری و اعتبار 3 هزار و 200 میلیارد ریالی در این طرح و اجرای فاز 3 فولاد( طرح ذوب) با اختصاص بیش از 3 هزار میلیارد ریال اعتبار که طی 20 ماه آتی با اشتغالزایی 300 نفری به بهره برداری خواهد رسید را از طرح های بزرگ و اساسی شهرستان خوانده گفت: طرح فولاد در کنار اشتغالزایی مستقیم 1000 نفری سبب اشتغالزایی غیر مستقیم برای چند صد نفری در حمل و نقل محصولات تولیدی و تامین معاش بیش از 5 هزار نفری شده است.
شکری همچنین آماده سازی برای احداث گاوداری 6 هزار راسی با 700 میلیارد ریال هزینه و مستقر شدن مدیر پروژه در شهرستان، آماده سازی برای عقد قرارداد ایجاد واحد پتروشیمی در کلوچه خالصه  و برخی دیگر از طرح های در دست پیگیری و مطالعه را از اقدامات اساسی برای پیشرفت و توسعه شهرستان و رونق تولید، اقتصاد و اشتغال در منطقه عنوان نمود.
فرماندار ویژه میانه در ادامه گفت: همزمان با دهه مبارک فجر شاهد بهره برداری از 35 عنوان پروژه در سطح شهرستان با اعتبار 480 میلیارد ریال بوده و هستیم که در حوزه های مختلف به اجرا رسیده و تکمیل شده است  از جمله گازرسانی به 48 روستا در سال جاری از مهمترین و اساسی ترین این پروژه ها به شمار می رود.
وی در پایان با اشاره به راهپیمایی پرشکوه 22 بهمن افزود: مردم همیشه در صحنه ایران از جمله ملت غیور، انقلابی و ولایتمدار شهرستان میانه این بار نیز با حضور خود در این آیین که نماد بزرگ وحدت کلمه در ایران به شمار می رود ثابت خواهند کرد که ملت و دولت در کنار هم بوده و تا پای جان از تمامی آرمانها و اهداف نظام متعالی جمهوری اسلامی ایران دفاع کرده و با پیروی از ولایت در راه  اقتدار و عزت روزافزون نظام از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.
 

You have no rights to post comments