آخرین اخبار

فرماندار ویژه میانه: دنیا به دید تحسین و حیرت به مردم سالاری در جامعه ما می نگرد

معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه با اشاره به اهمیت مردم سالاری دینی در کشور و جایگاه آن گفت: دنیا به دید تحسین و حیرت به مردم سالاری در جامعه ما می نگرد.
 حمید شکری در جلسه تجلیل از سرکاربران و کاربران کمیته فن آوری و اطلاعات  انتخابات گفت: انتخابات پازلی بود که توسط شهرهای مختلف کشور چیده شده و شهرستان میانه نیز در تکمیل آن نقش داشته و سربلند از این انتخابات بیرون آمد.
وی با تقدیر از زحمات دست اندرکاران برگزاری انتخابات در شهرستان از جمله سرکاربران و کاربران انتخاباتی گفت: انتخابات در کشور ما از حساسیت بالایی برخوردار است و به مرور زمان بر حساسیت آن افزوده می شود اما به لطف خدا و مردم همیشه در صحنه ایران همه ساله شاهد حضور حداکثری مردم در انتخابات و ناامیدی هر چه بیشتر دشمنان انقلاب و نظام هستیم.
فرماندار ویژه میانه خطاب به سرکاربران انتخاباتی گفت: شما نیروهای موثر و نقش آفرین بودید که برخی از افراد چشم طمع بر شما داشتند اما با تعهد و اخلاص از سوی شما در انجام وظیفه، ناکام ماندند.
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه میانه نیز با تشکر از همه دست اندرکاران برگزاری انتخابات از جمله کمیته فن آوری و اطلاعات گفت: با زحمات این کمیته در مانور انتخاباتی رتبه اول استان و چهارم کشور را به دست آوریم.
محمدرضا مشایخی در ادامه با بیان اینکه انتخابات الکترونیکی به صورت پایلوت در 6 شهرستان استان آذربایجان شرقی که میانه یکی از آنها بود برگزار شد هر چند نارساییهایی بود اما کار شبانه روزی و زحمات سرکاربران، کاربران  و عوامل اجرایی باعث شد تا کار به صورت  منسجم و بدون مشکل و جمع بندی انتخابات در اسرع وقت انجام شود.
وی اظهار کرد: زحمات فراتر از حد این عزیزان منتج به حضور پرشور و باشکوه مردم در پای صندوقهای رای، تداوم دولت تدبیر و امید و خدمات این دولت شد.           

You have no rights to post comments