آخرین اخبار

فرماندار ویژه میانه: حفظ دستاوردهای انقلاب بالاترین وظیفه ما بویژه دانش آموزان است

 
 
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: حفظ دستاوردهای انقلاب بالاترین وظیفه ما بویژه شما دانش آموزان است که با به عرصه آمدن و به دست گرفتن امور وارثان اصلی انقلاب و نظام خواهید بود.
محمدرضا مشایخی در بازدید از مدرسه راهنمایی ام السلمه شهر آچاچی و در جمع دانش آموزان این مدرسه یادگیری مهارتهای اصول زندگی و مهارتهای شغلی را سبب ساختن ایرانی آباد و توسعه یافته عنوان نموده افزود: برای این انقلاب و نظام، خونهای بسیاری تقدیم شده و شما دانش آموزان باید با درس خواندن و رسیدن به مدارج عالی تحصیلی، آینده ساز مملکت و نظام باشید تا ارزش خون شهدا و ارزشها و آرمانهای والای آنها حفظ شود.
وی در خصوص بازسازی این مدرسه در آینده ای نزدیک بر پیگیری از 3 طریق استفاده از ظرفیت خیرین، از طریق مجمع خیرین مدرسه ساز استان و بنیاد برکت اشاره کرده گفت:  به امید خدا پیگیریها منتج به نتیجه خواهد شد تا شاهد بازسازی این مدرسه در جهت رفاه و امنیت هر چه بیشتر دانش آموزان باشیم.
مشایخی اظهار کرد: دانش آموزان بعنوان نیروی انسانی پایه ای نظام و سفیران فرهنگ و آموزش باید در پشتیبانی و دفاع از ارزشها و باورهای نظام ثابت قدم بوده و در سنگر علم و دانش به پیروزیهای بزرگی برسند تا دشمنان و معاندین نظام را همچون همیشه ناامید سازند.
فرماندار میانه در پایان گفت: دانش آموزان باید از عملکرد و فعالیتهای نظام و دولت که دستاورد انقلاب است آگاه و مطلع شوند تا بتوانند به مقایسه دوران قبل و بعد از انقلاب بپردازند.
 
 

You have no rights to post comments