آخرین اخبار

فرماندار ویژه میانه: جانبازان سند افتخار و نقطه قوت نظام اسلامی ایران هستند

 
معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه با اشاره به ارزش و جایگاه جانبازان در جامعه اسلامی ایران گفت: جانبازان سند افتخار و نقطه قوت نظام اسلامی ایران هستند که باید وجود آنها را غنیمت شمرده و برای رفاه، ارزش، اقتدار و ارتقای هر چه بیشتر جایگاه آنها تلاش کنیم.
محمدرضا مشایخی در آیین تجلیل از جانبازان بازنشسته و شاغل در مجموعه فرمانداری و بخشداری های تابعه با گرامیداشت اعیاد شعبانیه و میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل(ع) بعنوان روز جانباز، آزادگی، ایثار و افتخارآفرینی در هشت سال جنگ تحمیلی را نشات گرفته از نهضت حسینی و مکتب عاشورا عنوان نمود.
وی روز جانباز را فرصتی برای قدردانی و پاسداشت زحمات و ایثارگری جانبازان بویژه در دستگاههای اجرایی و اداری عنوان نموده گفت: جانبازان با آلامی از رنج و درد دوران هشت سال دفاع مقدس به ارائه خدمات می پردازند که جا دارد قدردان این مقام والا و ارزشمند باشیم.
فرماندار میانه نمونه واقعی ایثار، شهادت و از جان گذشتگی را امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل(ع) ذکر نموده گفت: ایثارگران، شهدا، جانبازان و آزادگان میهن اسلامی ایران الگو گرفته از این بزرگان بوده و راه آنها را به درستی ادامه دادند.
مشایخی همچنین قدردانی و تجلیل از جانبازان و ایثارگران را حرکتی ارزشمند و سبب انتقال فرهنگ ایثار و شهادت و ارزش های والای انسانی به نسل های آتی خواند.
در پایان ازجانبازان شاغل و بازنشسته در مجموعه فرمانداری و بخشداری ها با اهدای لوح و هدایایی تجلیل بعمل آمد. 
 
 
 
 
 

You have no rights to post comments