آخرین اخبار

فرماندار ویژه میانه: تمامی تصمیمات شورای فرهنگ عمومی باید بر مبنای قانون بوده و با روال قانونی اجرا شود

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان اینکه شورای فرهنگ عمومی یکی از شوراهای مهم است که مصوبه های آن لازم الاجرا بوده و اثرات آن در جامعه قابل مشهود است افزود: تمامی تصمیمات شورای فرهنگ عمومی باید بر مبنای قانون بوده و با روال قانونی اجرا شود.
 حمید شکری در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان میانه افزود:  باید از هر نوع بدسلیقگی، سلیقه محوری و اجرای مصوبات به دوراز مبانی قانونی پرهیز کرد.
حمید شکری افزود: اگر تصمیمات اتخاذ شده کارشناسی بوده و زمینه اجرای آن فراهم باشد نباید این مصوبات ابتر مانده بلکه باید در اسرع وقت اجرا شود.
امام جمعه میانه بر لزوم  حضور مسئولین از جمله مسئولین فرهنگی در بین جوانان  تاکید کرده گفت: اگر جوانان که مشتاق به حضور در عرصه های مختلف اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی هستند به حال خود رها شوند با جنگ نرم از سوی دشمن جذب می شوند و اموری را شاهد خواهیم بود که در قالبهای مذهبی انجام شده اما فاقد هر گونه مبنای دینی، مذهبی و اسلامی است.
حجت الاسلام والمسلمین عبدالله محمدی با بیان اینکه باید جوانان را از خودمان بدانیم گفت: برای مقابله با فرهنگ سوء دشمن حضور در بین جوانان و جذب آنان به سمت مبانی اصیل دینی و اعتقادی از مهمترین اموری است که باید انجام شود.
 

You have no rights to post comments