آخرین اخبار

فرماندار ویژه میانه: تحقق شعار سال با وحدت بین مردم و مسئولین/ مردم بزرگترین تکیه گاه نظام و مسئولین

 

 
معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه بر لزوم وحدت بین مردم و مسئولین برای تحقق شعار سال، گفت: سرمنشا مشکلات کنونی کشور، مشکلات اقتصادی است و تا زمانی که بین مردم و مسئولین کشور، فاصله نیفتاده و مدیریت منابع به درستی انجام شود، هیچ خدشه ای به نظام و کشور وارد نخواهد شد.   
محمدرضا مشایخی در کارگاه تبیین شعار سال، در جمع کارکنان سپاه میانه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، عملیاتی شدن منویات رهبری و حل مسائل کشور را منوط به وحدت میان مردم و مسئولین عنوان نموده، اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی  نظامی مردمی و برآمده از بطن مردم است  که حضور همواره مردم در صحنه های انقلاب علی رغم تمامی مشکلات، تحریمها و تهدیدهای ظالمانه نشانگر پشتیبانی عمیق آنان از نظام و ارزشهاست.
وی افزود: مردم به عنوان بزرگترین تکیه گاه نظام و مسئولین، نقش بسیار بزرگی در برون رفت از مشکلات  و بویژه سال پرچالش سال 97 داشته و مهمترین نقش خود را در جداسازی مشکلات از نظام را به خوبی ایفا نموده و با صبر و پشتیبانی های خود خط بطلانی بر تمامی توطئه های دشمنان کشیدند.
فرماندار ویژه میانه حل تمامی مشکلات کشور اعم از اشتغال، معیشت، گرانی و ... را منوط به عملیاتی نمودن فرمایشات رهبری دانست و افزود: برای مقابله با جنگ تمام عیار اقتصادی باید بر توان داخلی  تکیه کرده برحمایت از کالای ایرانی و رونق تولید در راس تمامی امور پرداخت.
 مشایخی در ادامه، پایاب سدها و منابع آب، معادن، صنایع بخصوص صنعت فولاد بعنوان صنعت مادر، گردشگری و پرورش دام سبک و ایجاد گلخانه، را از جمله مهمترین عرصه های مورد حمایت دولت از سرمایه گذاران شهرستان در سال جدید عنوان کرد و تصریح کرد: امسال علاوه بر سیاستهای تشویقی، سیاستهای تخفیفی و تسهیلات کارا برای سرمایه گذاران در نظر گرفته خواهد شد.
وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اقدام اخیر ترامپ، این اقدام را اقدامی احمقانه و نابخردانه از سوی دولت استکباری آمریکا خواند و با اشاره به حمایت های همه جانبه مردم از سپاه، گفت: سپاه یک نهاد مردمی و متعلق به آحاد مردم خوانده افزود: امروز سپاه با پشتوانه مردمی و سازمان یافته تر از گذشته با گامهای بلند در حرکت بوده و در تمامی حوزه ها به ایفای نقش می پردازد که محرومیت زدایی و سازندگی نمونه ای از بارزترین خدمات آنها به مردم است.
فرمانده سپاه میانه نیز در این کارگاه ضمن تقدیر از واکنش صریح و ارزشمند مردم و مسئولین در حمایت از سپاه پاسداران در برابر اظهارات سخیف ترامپ، سپاه را برگرفته از بطن مردم توصیف کرد و افزود: عملکرد 40 ساله سپاه، مردمی بودنش را به خوبی اثبات می کند.
حسین محمدی از آمادگی کامل نیروهای سپاه برای اجرایی کردن و عملیاتی نمودن شعار سال و کلام رهبری خبر داد و گفت: کلام رهبری کلامی استراتژیک است و مردم باید با نگاهی استراتژیک به عملیاتی کردن فرمایشات ایشان با اتحاد و همدلی، روند تولید در کشور را رونق دهند.
در پایان از سید مرتضی مرتضوی بعنوان پاسدار نمونه  سپاه میانه، تجلیل بعمل آمد. 
 
 
 
 

You have no rights to post comments