آخرین اخبار

فرماندار ویژه میانه بر ضرورت ساماندهی مشکلات ترافیکی جاده ای و بین شهری تاکید کرد

 معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه گفت: ساماندهی مشکلات ترافیکی جاده ای و بین شهری، معضل مسافربریهای شخصی، اتوبوس های داخل شهری و ... از جمله خواسته های مردم می باشد که رفع نشدن آنها نشان از عدم خروجی مناسب جلسه شورای ترافیک دارد.
حمید شکری در جلسه شورای ترافیک شهرستان میانه با بیان اینکه حیطه اختیارات و توانمندی اعضا بالاست افزود: تمامی مشکلات ذکر شده قابل حل است اما در برخی موارد شورای ترافیک مشکل ساز شده و پیچیدگی بی مورد ایجاد می کند.
وی با بیان اینکه اجرای قانون رتبه بندی نداشته و دارای تراز برابری می باشد افزود: نباید بخشی از قانون را سفت و سخت گرفته و بخشی را گاها ندیده بگیریم.
شکری در ادامه گفت: اگر ما مقررات را به درستی اجرا نکنیم  زمینه را برای بی قانونی فراهم می کنیم.
فرماندار ویژه میانه تاکید کرد: باید تمامی  تصمیمات شورای ترافیک کارشناسی شده  و درست اتخاذ شده وبه صورت جدی در اجرای آن بکوشیم.
وی خدمت به مردم و جلب رضایت آنها را مهم خوانده گفت: ممکن است اجرای قانون برای برخی نارضایتی ایجاد کند زیرا این افراد همان هرج و مرج طلبها هستند که ایجاد نارضایتی برای آنان عیبی ندارد اما ما به فکر عموم هستیم و باید با این رویکرد به اجرای قانون بپردازیم.
شکری بر ضرورت هوشمندسازی دوربین های مداربسته تاکید کرده گفت: سیستم هوشمند بسیاری از خطاهای کاربران را نداشته و باید به سامانه ناجا نصب شود.
وی همچنین با اشاره به  لزوم خودروهای سیار دوربین دار کنترل ترافیک گفت: همچنین در راستای کنترل ترافیک و سد معبر، باید محلی برای دستفروشان تعیین شود. 

You have no rights to post comments