آخرین اخبار

فرماندار ویژه میانه بر اهمیت تکریم ارباب رجوع در ادارات و نظارت روسا بر عوامل زیرمجموعه خود تاکید کرد

 
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با تاکید بر اهمیت تکریم ارباب رجوع در ادارات شهرستان، از ارجاعات بی مورد مردم به سایر دستگاهها از جمله فرمانداری اظهار نارضایتی کرده، گفت: لازمه اساسی حل مشکلات مراجعین در ادارات، خود روسا هستند که باید با نظارت بر عوامل زیرمجموعه، از پاسخگویی های ناقص، تعویق در اجرای امور و بلاتکلیف گذاشتن مراجعین جلوگیری کرده و رضایتمندی مردم را جلب کنند زیرا ایجاد نارضایتی در مردم قابل قبول نیست.
حمید شکری در جلسه شورای اداری شهرستان میانه با بیان اینکه برخی کارشناسان ادارات در خصوص امور، اظهار نظر بی مورد می دهند گفت: نباید با استفاده از بندهای قانونی، امور مردم را با سختی مواجه کرد بلکه لازم است، همیشه قانون به نفع مردم تفسیر گردد لذا لازم است مدیران در تصمیمات  اداری وارد شوند.
وی از اطلاع رسانی ضعیف دستگاههای شهرستان به مردم انتقاد کرده، گفت: آگاهی حق مردم است و مسئولین موظف به ارائه گزارش عملکرد خود از طریق رسانه های مکتوب و مجازی هستند.
شکری با بیان اینکه پرونده انتخابات بسته شده و لازم است برخی از این فضا خارج شوند، گفت: اکنون زمان ورود جدی به موضوع اقتصاد و حل مشکلات و رفع موانع است و ما در شهرستان میانه برای حمایت همه جانبه از سرمایه گذاران آمادگی کافی داشته و کلیه اموراداری سرمایه گذاران را انجام می دهیم تا زمینه کار و فعالیت آنها در شهرستان با سهولت فراهم گردد.
فرماندار میانه با اشاره به اینکه میانه جزو شهرهای برنامه تبریز 2018 است، این امر را بهترین فرصت برای شناساندن پتانسیل های مختلف گردشگری میانه خوانده، بر زیبا سازی و آماده سازی بستر برای این موضوع تاکید کرد.
نماینده میانه در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه با اشاره به اینکه  شهرستان  میانه از معادن بکر برخوردار است، از عدم بهره برداری از این معادن انتقاد کرده، گفت: برای آماده سازی زیرساخت های شهرستان به  معادن نیاز داریم و باید برای آن ساز و کار تعریف شود.
یعقوب شیویاری با اشاره به اهمیت رونق اقتصادی در شهرستان، بر همکاری تمامی ادارات با بخش خصوصی تاکید کرده، افزود: حمایت از بخش خصوصی، سبب اشتغالزایی و در نتیجه کاهش حجم بیکاری در شهرستان می شود.       
نماینده میانه با بیان اینکه پروژه های مهمی در شهرستان وجود دارد که با هزینه های بسیار بالا به مراحلی از پیشرفت رسیده اند اما به خاطر اعتبار اندکی معطل مانده اند، گفت: باید به این پروژه ها اعتبار اختصاص یابد چرا که عدم تکمیل و نیمه کاره رها کردن این پروژه ها موجب از بین رفتن آنهاست که هدر رفتن بیت المال و ظلم به مردم محسوب می شود.
 

You have no rights to post comments