آخرین اخبار

فرماندار ویژه میانه: با گازرسانی به 3 محور شهرستان، سوخت نفت گاز از اکثر مرغداری ها حذف می شود

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به فعالیت برخی مرغداریها با سوخت نفت گاز، از در حال اجرا بودن گازرسانی به 3 محور مسیر اوچ تپه شرقی و قزل اوزن خبر داده افزود: با این اقدام از برخی مرغداریهای واقع در این محورها، سوخت نفت گاز حذف خواهد شد.

محمدرضا مشایخی در جلسه بررسی رفع موانع مرغداری های شهرستان میانه با اشاره به بروز برخی مشکلات کلان اقتصادی کشور گفت: تا اطلاع ثانوی از سوی بانکها و سایر مبادی ذیربط هیچ اجرائیه ای برای تولیدی ها صادر نخواهد شد.

وی عدم صدور اجرائیه برای واحدهای تولیدی را حمایت از تولید در شهرستان خوانده افزود: ما در کنار تولید کنندگان بوده و از آنها با بهره گیری از امکانات و اختیاراتمان حمایت خواهیم کرد.

وی با اشاره به مشکلات تولیدکنندگان در حوزه بانکی و ادارات خدمات رسان تاکید کرد: باید با تولید کننده با رافت و تکریم برخورده کرده و به فکر رفع مشکلات آنها باشیم تا شاهد عملکرد اقتصادی مطلوب و تولید بهتر از سوی تولیدکنندگان باشیم.

فرماندار میانه با شاره به اینکه مشکلات مرغداری ها از سوی دستگاههای متولی احصاء شده اضافه کرد: برخی مشکلات کلان بوده و برخی ها به علت ناهماهنگی ها و تداخلات دوسویه ایجاد شده که امیدواریم در برخورد با این مشکلات به دیده حل مشکل نگریسته و حل و فصل نماییم.

مشایخی از ادارات خدمات رسان و سایر نهادها که مشکلاتی با تولید کنندگان دارند خواست تا اقدامات خود در مورد تولیدکنندگان را قبل از اعمال به فرمانداری اطلاع دهند.

وی همچنین بر همکاری دوسویه تولیدی ها، بانکها و ادارات خدمات رسان تاکید کرده افزود: باید با راه حل های عملی و قانع کننده به رفع مشکلات پرداخت.

فرماندار میانه با بیان اینکه میانه قطب تولید مرغ گوشتی در استان به شمار رفته و این افتخاری برای شهرستان است افزود:  فعالیت 83 واحد مرغداری با یک میلیون و 700 هزار قطعه با جوجه ریز های متفاوت در سایه زحمات مرغداران شهرستان حاصل آمده است.

 

 

 

You have no rights to post comments