آخرین اخبار

فرماندار ویژه میانه: کاستن از مشکلات تولیدکنندگان، کمک به چرخه اشتغال است

 
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: تولید کنندگان عضوی مهم از جامعه هستند که رفع مشکلات آنها از مشکلات جامعه کاسته و کمک به چرخه اشتغال است.
محمدرضا مشایخی در جلسه تسهیل و رفع موانع تولید در میانه، پشتیبانی قضایی از تولیدکنندگان، صنعتگران و کشاورزان و مشاروره آنان را عاملی مهم در تسریع روند تحقق اهداف جلسات رفع موانع تولید خواند.
وی رفع موانع موجود در بخش تولید را مقدمه تحقق اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: با همکاری بخش خصوصی و دولتی برنامه های اقتصاد مقاومتی نتیجه بخش خواهد بود.
مشایخی افزود: ضروریست دستگاههای اجرایی با تدبیر و چاره اندیشی موانع را از مقابل سرمایه گذاران و واحدهای تولیدی بردارند تا این امر موجب رونق تولید، اقتصاد و اشتغال شهرستان باشد.
فرماندارویژه میانه، تحقق اقتصاد مقاومتی را در گرو توسعه تولید داخلی و توجه ویژه به اشتغال ذکر نموده افزود: یکی از از دغدغه های دولت تسهیل اشتغال و تولید ملی در جامعه است.
وی تاکید کرد: تلاش ما بر این است  که با مساعدت مدیران بانکها و روسای ادارات برای رفع و حل مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی گامهای اساسی برداشته شود.
گفتنی است در این جلسه موارد و مشکلات 9 واحد تولیدی، صنعتی و کشاورزی با حضور دادستان میانه، دستگاههای خدمات رسان و بانکهای عامل مورد بحث و بررسی قرار گرفته و در رابطه با مشکل هر یک از این واحدها، راهکار ارائه شد.
عمده مسائل مطرح شده در این جلسه، بانکها، سوخت، مسائل حوزه پایاب سدآیدوغموش و سرمایه گذاری در شهرک صنعتی شماره 2 بود. 
 

You have no rights to post comments