آخرین اخبار

فرماندار ویژه میانه از افتتاح 39 پروژه در شهرستان میانه با 790 میلیارد ریال همزمان با هفته دولت خبرداد

معاون استاندار و فرماندار ویژه از افتتاح 39 پروژه در شهرستان میانه با 790 میلیارد ریال همزمان با هفته دولت خبر داد که در زمینه های آبرسانی، کشاورزی، عمران شهری و روستایی اجرا شده است.
 حمید شکری در مراسم آغاز عملیات اجرایی آبرسانی به میانه در فاز دوم  با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت تاکید کرد: عملیات اجرایی آبرسانی به میانه باید بدون هیچ وقفه ای به اجرا برسد تا شاهد رسیدن آب شرب به میانه و روستاهای اطراف باشیم.
فرماندار میانه گفت: آب شرب میانه هر چند از لحاظ بهداشتی مشکلی ندارد اما دارای سختی می باشد و ما مسئولین وظیفه دارریم تا آب شرب با کیفیت را به دست مردم برسانیم.
وی در ادامه به مشکلاتی در تصفیه خانه و سد اشاره کرده خواستار رفع این مشکلات در اسرع وقت به جهت تکمیل پروژه آبرسانی شده گفت: حجم مخزن سد گرمی چای 70 میلیون متر مکعب است اما برای آبرسانی به میانه قرار است 10 میلیون متر مکعب آن آماده شود  که با فراهم شدن تمهیداتی سعی بر تکمیل و اتمام تصفیه خانه است .
شکری با بیان اینکه در سال جاری شاهد اعتبار خوبی برای آب شرب میانه هستیم اظهار امیدواری کرد که با تخصیص این اعتبار شاهد پیشرفت مطلوب پروژه باشیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان شرقی در این مراسم با گرامیداشت هشتم شهریور سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر، یاد و خاطره همه شهدای انقلاب و نظام که با خدا معامله کرده اند را گرامی داشت.
علی نواداد با اشاره به اینکه پروژه آب شرب میانه از مهمترین پروژه ها در سطح استان می باشد افزود: با تکمیل و اتمام این پروژه یکی از اساسی ترین و مهمترین مشکلات منطقه رفع خواهد شد.
وی همچنین از فرماندار ویژه شهرستان میانه و اهتمام مسئولین شهرستان در تمامی حوزه ها از جمله حوزه  اقتصاد مقاومتی تقدیر کرد.
گفتنی است پروژه آب شرب میانه با احداث تصفیه خانه و لوله گذاری در 17 کیلومتر از پیشرفت فیزیکی 40 درصد برخوردار بوده و 26 کیلومتر نیز در فاز دوم لوله گذاری شده و با تعهد پیمانکار طرح تا 18 ماه تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.
هزینه اجرای این طرح در حدود 600 میلیارد ریال می باشد.        

You have no rights to post comments