آخرین اخبار

فرماندار ویژه میانه : احداث گاوداری 6 هزار راسی و ارائه تسهیلات کارآفرینی روستایی از سوی بنیاد مستضعفان گام مهمی در راستای محرومیت زدایی و اشتغالزایی است

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه در مراسم اعطای 1200 سند مالکیت به مردم از سوی بنیاد مستضعفان در محل مسجد جامع میانه،  با اشاره به اینکه اهدای سند مالکیت به مردم از سوی بنیاد مستضعفان به نفع مردم است افزود: احداث گاوداری 6 هزار راسی و ارائه تسهیلات ویژه کارآفرینی در روستاهای شهرستان با سود 18 درصد که 10 درصد آن از سوی بنیاد علوی و استانداری پرداخت شده و مردم تنها 8 درصد را پرداخت خواهند کرد گام مهمی در راستای محرومیت زدایی و اشتغالزایی می باشد.
حمید شکری از اتمام مراحل مقدماتی احداث گاوداری 6 هزار راسی با صدور دستور خرید زمین خبر داده گفت: از هفته آینده عملیات احداث این گاوداری آغاز می شود.
وی همچنین گفت: امروز شاهد واگذاری 1200 سند مالکیت به قشر مستضعف و محروم شهرستان با ارزش مالی 180 میلیارد ریال در 195 هزار متر مربع به صورت رایگان به مردم هستیم و امیدواریم که سایر مردم نیز جهت صدور سند مالکیت اقدام کنند تا این سند بتواند در امور اقتصادی و قضایی این مردم موثر واقع شود.
گفتنی است در این مراسم به 14 نفر از مردم شهرستان به صورت نمادین سند اعطا شده  و اسناد مابقی مردم پس از پایان مراسم در محل مسجد جامع به آنها تحویل شد.
 

You have no rights to post comments