آخرین اخبار

فرماندار ویژه میانه: احداث بیمارستان بخش خصوصی در جهت تکمیل خدمات سیستم بهداشت و درمان می باشد

 
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان با بیان اینکه تقویت مسائل بهداشت و درمانی شهرستان از اولویتهاست افزود: احداث بیمارستان بخش خصوصی تکمیل کننده سیستم بهداشت و درمان میانه خواهد بود.
محمدرضا مشایخی در نشستی با سرمایه گذار بیمارستان خصوصی با اشاره به وجود دو بیمارستان برکت امام (ره) و خاتم الانبیا گفت: وجود دو بیمارستان در شهرستان نعمت است اما برای رسیدن به ایده آل نیاز به احداث بیمارستان خصوصی ضرورت می یابد که در این راستا با توجه به مسائل و مشکلاتی، مجوزهای لازم این بیمارستان اخذ شده و در تمامی زمینه ها سرمایه گذار این بیمارستان را حمایت و مساعدت خواهیم نمود.
وی با اشاره به اینکه احداث این بیمارستان آثار و تبعات مثبت زیادی از جمله تسهیل امور مردم در حوزه بهداشت و درمان را سبب خواهد شد افزود: با طی پروسه استانی و اخذ مجوزهای لازم از استان شاهد بهره برداری این بیمارستان در اسرع وقت باشیم.
سرمایه گذار بیمارستان بخش خصوصی، راه اندازی این بیمارستان را باعث حضور پزشکان متخصص در شهرستان عنوان نموده گفت: با تقویت بخش خصوصی و سهامدار نمودن پزشکان از لحاظ نیروی متخصص کمبودی نداشته و از مراجعه بیماران به شهرهای همجوار کاسته خواهد شد.
دکتر احمد شکرزاده با اشاره به تجربه خود در شهرهای دیگر، از حمایت و همراهی مسئولین اجرایی شهرستان بویژه فرماندار ویژه میانه تقدیر نموده گفت: این بیمارستان 64 تختخوابی در مساحت 6 هزار متر مربع احداث خواهد شد که در حال حاضر مشکل زمین حل و فنس کشی شده و در مرحله تجهیز کارگاه و تهیه نقشه هستیم.
وی به تعهد 3 ساله برای احداث بیمارستان اشاره کرده گفت: تمامی تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا در کمتر از 3 سال بتوانیم این بیمارستان را به بهره برداری برسانیم.
دکتر شکرزاده امکاناتی چون MRI و CTSCAN، تراکم سنجی استخوان، پانسیون، استراحتگاه برای پزشکان و غیره از جمله امکانات این بیمارستان خوانده از اشتغالزایی برای 250 الی 300 نفر در این بیمارستان خبر داده و افزود: از نیروهای بومی نیز در این بیمارستان استفاده خواهد شد.   
 

You have no rights to post comments