آخرین اخبار

فرماندار ویژه شهرستان میانه: انقلاب اسلامی ایران بزرگترین انقلاب قرن بیستم بود

 
فرماندار ویژه شهرستان میانه در جمع شرکت کنندگان راهپیمایی 22 بهمن با تقدیر از حضور حماسی مردم غیور و ولایتمدار شهرستان میانه گفت: انقلاب اسلامی ایران بزرگترین انقلاب قرن بیستم بود که علی رغم سایر انقلابهای بوقوع پیوسته ضد دین و مذهب  در دنیا بر پایه دین اسلام و مذهب تشیع به پیروزی رسید.
حمید شکری دین مداری و استقلال طلبی انقلاب اسلامی ایران با شعار نه شرقی نه غربی، جمهوری اسلامی را از عوامل مهم برای جنگ و ستیز دو بلوک شرق و غرب بر علیه ایران عنوان نموده گفت: 8 سال جنگ تحمیلی، توطئه و هجمه های مختلف دشمنان در این 39 سال نه تنها این انقلاب و نظام را نابود نکرد بلکه مردم را در راه پشتیبانی و حمایت استوارتر نمود، هرچند هزینه های بسیاری نیز در این راه پرداخت کرده ایم.
وی در ادامه افزایش مولفه های قدرت ایران در استمرار انقلاب و راه شهدا و نیز اقتدار هر چه بیشتر در صحنه های بین المللی و در مقابله با تمامی توطئه ها و دشمنی ها را حفظ وحدت، همدلی و هم افزایی، حرکت جهادی و تلاش بی وقفه در ساختن کشور، پرهیز از سیاه نمایی و تخریب و توطئه بر علیه همدیگر بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری عنوان کرده گفت: تاکید مقام معظم رهبری بر امیدوار کردن مردم است نه ناامیدی آنها و بر ما همه مسئولین وظیفه و تکلیف است در راه امیدواری مردم به بررسی، پیگیری و رفع مشکلات  و خدت صادقانه و خالصانه به آنها بپردازیم.
فرماندار ویژه میانه با بیان اینکه علی رغم مشکلات و مسائل آینده  جامعه روشن است بر اتحاد و همدلی بین مردم و مسئولین تاکید کرد.
وی  به ارائه گزارش عملکرد یکساله دولت در شهرستان میانه پرداخت و گفت: در سال جاری یکهزارو 200 میلیارد تومان در شهرستان میانه برای تولید و اشتغالزایی سرمایه گذاری شده است.
شکری در پایان به گازرسانی روستاهای شهرستان در سال جاری با 380 میلیارد ریال اشاره کرده گفت:  تا سال 94 به 100 روستا در شهرستان گازرسانی شده بود که امسال این رقم به 250 روستا رسیده است.
 

You have no rights to post comments