آخرین اخبار

فرماندار ویژه شهرستان میانه از تامین و تخصیص اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ریال جهت احداث، بهسازی و آسفالت 5 محور روستایی خبر داد

معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه از تامین و تخصیص 40 میلیارد ریال جهت احداث، بهسازی و آسفالت راههای 5 محور روستایی در شهرستان از محل اعتبارات ابلاغ مرحله چهارم پروژه های راه روستایی عمران در سال جاری خبرداد.
 حمید شکری در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان گفت: این محورها شامل راه روستایی تجره رود- قشلاق سلمانی، خوبستان- باتلاق، کسجین- شیخ طبق، تیرآباد- یالقوزآغاج و راه روستای حاج خلیل می باشد که به خاطر محوریت و ازدیاد جمعیت این روستاها در اولویت قرار گرفته است .
وی در ادامه از اداره راه  شهرسازی و کلیه دستگاههای اجرایی دارای تخصیص اعتبار نیز خواست تا در خصوص برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار برای شروع عملیات اجرایی در اسرع وقت اقدام لازم را بعمل آورند.
شکری همچنین با توجه به تصویب جابجایی دو روستای قواق عمولر و ممان در شورای برنامه ریزی استان از بنیاد مسکن خواست تا با ارائه نقشه محل های مصوب ظرف یکماه  به دستگاههای خدمات رسان و فرمانداری و ارائه لیست افراد ساکن در این روستاها که برای جابجایی به محل پیشنهادی جدید و احداث واحد مسکونی اعلام آمادگی نموده اند زمینه را برای اتخاذ تصمیم نهایی در جابجایی این روستاها فراهم آورند.
 

You have no rights to post comments