آخرین اخبار

فرماندار میانه خبر داد: آغاز ساخت نیروگاه بادی در کاغذکنان میانه

آغاز ساخت نیروگاه بادی در  کاغذ کنان میانه
 
فرماندار شهرستان ویژه میانه از آغاز ساخت نیروگاه بادی 50 مگاواتی در این شهرستان خبر داد.
حمید شکری در جلسه شورای اداری افزود : این طرح  با اعتباری افزون بر 2 هزار و 500آغاز ساخت نیروگاه بادی در  کاغذ کنان میانه میلیارد ریال در بخش کاغذکنان این شهرستان اجرا می شود.
 
وی گفت : بر اساس مطالعاتی که شرکت مپنا انجام داده است وزش دائمی باد در این منطقه، ساخت نیروگاه بادی  را میسر کرده است.
شکری با بیان اینکه مرحله اول تملک زمین برای ساخت نیروگاه به اتمام رسیده و مرحله دوم نیز در حال انجام است،خاطرنشان کرد : این شرکت 20 دکل در منطقه احداث خواهد کرد که برق کل شهرستان میانه را می تواند تامین کند و  موجب اشتغال در منطقه شود.
فرماندار میانه مدت زمان لازم برای اجرای این طرح را 2 سال اعلام کرد.
وی در ادامه با گرامیداشت سالروز شهادت شهید محمود صارمی و تبریک روز خبرنگار به خبرنگاران و فعالان رسانه ای شهرستان، گفت: خبرنگاران و رسانه ها نقش مهمی در توسعه و پیشرفت جامعه دارند و رسانه ها به دور از وابستگی و گرایش های سیاسی و جناحی با فعالیت سالم و مثبت می توانند در جامعه امیدآفرین باشند.
شکری ادامه داد: رسانه ها باید صادق، متعهد و دلسوز به جامعه، نظام و انقلاب باشند و بخاطر وظایف حساس و خطیرشان باید نسبت به سایر افراد جامعه از جایگاه والاتری برخوردار باشند.
محمدرضا مشایخی معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار نیز در این جلسه با اشاره به فرا رسیدن 26 مرداد، سالروز آغاز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی، آزادگان را اسوه استقامت، شجاعت و دلاورمردی توصیف نموده، از اجرای برنامه هایی به مناسبت گرامیداشت این روز در شهرستان میانه خبر داد.
گفتنی است در پایان جلسه، از خبرنگاران و مدیران رسانه های شهرستان میانه تجلیل شد.
رضا امامی-خبرگزاری صدا و سیما

You have no rights to post comments