آخرین اخبار

فرماندار میانه در افتتاحیه المپیاد ورزشهای همگانی: روحیه نوع دوستی در مردم شهرستان نشات گرفته از روحیه ورزشی است


 

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان اینکه ورزش حرکتی جمعی است که روحیه همکاری، مساعدت و روحیه مشارکت اجتماعی را افزایش می دهد گفت: روحیه نوع دوستی مردم شهرستان نیز نشات گرفته از روحیه ورزشی است.
 حمید شکری در آیین افتتاحیه المپیاد ورزشهای همگانی شهرستان میانه به مناسبت دهه مبارک فجر و گرامیداشت شهدای زینبیه و ثارالله افزود: شهرستان میانه خیرین بسیاری دارد که دستگیری از مستمندان را سرلوحه امور خود قرار داده اند که این امر نشان از روحیه پهلوانی و مردانگی به جهت بالا بودن روحیه ورزش در شهرستان است.
وی با تقدیر از بانیان برگزاری المپیاد ورزشهای همگانی هدف اصلی از برگزاری این المپیاد را تقویت و ترویج ورزشهای همگانی در سطح شهرستان عنوان نموده افزود: خوشبختانه در کنار ورزش قهرمانی که یکی از شهرستانهای قهرمان خیز در سطح کشور هستیم، مردم در ورزشهای همگانی از جمله پیاده روی، دوچرخه سواری و کوهنوردی پیش قدم شده اند.
شکری در پایان اظهار امیدواری کرد که با استقبال گسترده تر مردم شهرستان از برنامه های پیش بینی شده برای ورزش همگانی بتوانیم به اهداف مورد نظر در این حوزه که ایجاد تندرستی، نشاط و شادابی در بین مردم شهرستان است دست یابیم‌.
گفتنی است در این المپیاد ورزشهای مختلف همگانی از جمله ژیمناستیک و حرکات نمایشی دیگر توسط هیئتهای مختلف ورزشی به اجرا درآمد.
همچنین در این مراسم از یادمان شهدای زینبیه و ثارالله و 50 ورزشکار شهید شهرستان با اهدای شاخه گل و قرائت فاتحه تجلیل شده و پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران توسط قهرمان جبهه و جنگ و قهرمان جهان، آسیا و پاراالمپیک حاج اسدالله عظیمی که تمامی مدالهای خود را به حرم مطهر امام حسین اعطا نموده اند به احتزاز درآمد.


 

You have no rights to post comments