آخرین اخبار

فرماندار میانه خواستار تامین امکانات و خدمات امدادی در برخی محورهای شهرستان شد

  معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به موقعیت شهرستان میانه و نبود امکانات و خدمات امدادی در برخی محورها از جمله محور ترک، محور میانه- هشترود، میانه- گنجگاه، میانه- فیروزآباد و محور راهن، خواستار تامین امکانات و تجهیزات امدادی از جمله ایجاد پایگاه امداد مرکزی در میانه شد.

 حمید شکری در نشستی با مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی احداث پایگاه امداد در محور میانه- میاندوآب واقع در مسیر آیدوغموش را از ضرورتها خوانده گفت: در این مسیر با 50 کیلومتر راه و روستاهای واقع در مسیر، مرکز اورژانسی احداث شده بود اما به علت عدم تامین نیرو متروکه مانده که امیدواریم با حمایتهای استان برای این مسیر که جزء راههای اصلی شهرستان می باشد و نیز برای این مرکز چاره اندیشی شود.
وی همچنین تامین ست نجات برای پایگاههای امدادی عجمی واقع در آقکند را از دیگر نیازهای شهرستان عنوان نموده با بیان اینکه شهرستان میانه دارای بهترین نیروهای امداد و نجات در سطح استان می باشد افزود: تامین امکانات و تجهیزات بر توان این نیروهای زبده در ارائه خدمات امدادی خواهد افزود.
فرماندار میانه در ادامه ایجاد انبار امدادی با دپوی امکانات و تجهیزات لازم را از دیگر نیازها برشمرده گفت: راه اندازی پایگاه هوایی با تامین بالگرد که تمامی امور مقدماتی آن به اتمام رسیده دیگر ضرورت شهرستان از جمله در فصل زمستان با توجه به مسدود شدن تعداد کثیری از راههای روستایی می باشد .
شکری پایگاه امداد کوهستان و امداد ساحلی با توجه به کوهستانی بودن منطقه و وجود 42 سد در شهرستان و نیز تامین آرگو و خودروی سواری و وانت برای اداره هلال احمر را از دیگر خواسته های شهرستانی خواند.  

You have no rights to post comments