آخرین اخبار

شیویاری نماینده مردم میانه: حفظ وطن در گرو حرمت قائل شدن به آینده سازان جامعه است

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بعد روحی و جسمی در افراد باید به طور موازی رشد و تعالی یابد افزود: حفظ وطن در گرو حرمت قائل شدن به آینده سازان جامعه است که این امر در آموزش و پرورش باید رعایت شود.
 یعقوب شیویاری با بیان اینکه انسان برای اوج گرفتن نیازمند آموزش و پرورش است تاکید کرد:  ما وظیفه داریم زمینه و بستر لازم برای این امر را فراهم کنیم.
وی ساختن مدارس در مناطق محروم و دور دست را سبب ایجاد انگیزه برای دانش آموزان عنوان نموده گفت:  نه تنها مدرسه سازی بلکه کار خیر در تمامی حوزه ها،  ذخیره سازی برای آخرت به شمار می رود.
شیویاری بر لزوم احداث مدارس در مناطق محروم از جمله در روستاهای دور افتاده از شهرها  تاکید کرده گفت: منابع مالی دولت محدود بوده و نیاز است که خیرین وارد عرصه شوند.
نماینده مردم میانه همچنین خواستار اولویت بندی در انجام کار خیر از جمله در روستاها شده افزود: بیشتر مسئولین رده بالای میانه ای در مدارس روستایی و مناطق محروم  پرورش یافته و دارای وجدان کاری بالایی هستند که امیدواریم بتوانیم از وجود این عزیزان برای مشارکت در کارهای خیر و جلب و جذب خیرین بهره ببریم.
وی بر تداوم اینگونه همایش ها تاکید کرده افزود: باید غیرت میانه ای در راستای ارتقای  هرچه بیشتر شهرستان بجوشد.
                         

You have no rights to post comments