آخرین اخبار

شیویاری نماینده مردم میانه: تحقق عدالت اجتماعی در تمامی حوزه ها نیاز اصلی جامعه می باشد

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عدالت اجتماعی از منویات مقام معظم رهبری است تاکید کرد: باید برای تحقق عدالت اجتماعی در تمامی حوزه ها که نیاز اصلی جامعه می باشد تلاش کنیم.
 دکتر یعقوب شیویاری با حضور در جلسه شورای اداری شهرستان میانه وظیفه قانونگذاری و پیگیری مسائل و مشکلات را از وظایف اصلی نمایندگان مردم در مجلس عنوان نموده گفت: کارهای بزرگی در سطح شهرستان میانه انجام شده و نشانگر این است که تیمی توانمند از مسئولین شهرستانی، استانی و کشوری پیگیر بوده اند .
وی پیگیری آب شرب میانه بعنوان پروژه ای اساسی و مورد نیاز مردم از سوی وزارت نیرو، پیگیری مسائل و مشکلات سد آیدوغموش و شهریار میانه و سد ترکمانچای، پیگیری برای بهره برداری از بیمارستان برکت امام(ره)، پیگیری مشکلات فولاد و بهره برداری از کارخانه تولید آهن اسفنجی و تخصیص اعتبار 2 هزار و 800 میلیارد ریالی برای فاز سه فولاد و پیگیری برای احداث راههای روستایی و مواصلاتی شهرستانی و استانی از جمله میانه- سرچم و میانه- بستان آباد، پیگیری تامین اعتبار برای پروژه های راکد و نیمه فعال در شهرستان و پیگیری راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی را از جمله عملکردها خواند.
شیویاری با تاکید بر حمایت و همراهی با مکسئولین شهرستان در راستای حل مسائل و مشکلات و پیگیری موارد آنها گفت: برخی از امور مردم مراجعه کننده به دفاتر نمایندگان مربوط به ادارات و قابل حل از سوی آنهاست اما نیاز است تا بخشنامه ها، آیین نامه ها و دستورالعملها به کارکنان آموزش داده شود که در این خصوص امیدواریم مساله آموزش که زیربنای امور به شمار می رود از سوی روسای ادارات در سال 97 مورد توجه ویژه قرار گیرد.
وی اطلاع رسانی بموقع از امور و عملکردهای ادارات را سبب پیشگیری از ظهور و نمود برخی مسائل در فضای مجازی ذکر کرده گفت: نباید عدم آگاهی دولت، نظام و عملکرد مسئولین را به زیر سوال ببرد زیرا اقدامات مهمی انجام شده و در حال انجام است و انتقاد بدون اطلاعات قوی و کامل اجحاف بزرگی در حق دولت به شمار می رود.
شیویاری همچنین از مکاتبات و پیگیریهای لازم برای راه اندازی MRI در میانه خبر داده افزود: این موضوع در دست اقدام بوده و به محض تعیین تکلیف مکان، راه اندازی خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه چشم انداز شهرستان میانه امیدوار کننده می باشد گفت: اگر هدف همه ما مسئولین خدمت به مردم و رفع مسائل و مشکلات آنها باشد رضایت مردم و در نهایت خداوند متعال را جلب خواهیم نمود.
 

You have no rights to post comments