آخرین اخبار

سرپرست فرمانداری میانه: مجتمع فولاد میانه سبب رونق اقتصاد و اشتغال در شهرستان است

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان میانه هدفگذاری شهرستان برای مجتمع کردن مجموعه های فولادی در میانه را سبب رونق اقتصاد و اشتغال عنوان نمود.
محمدرضا مشایخی با حضور در کارگاه درس آموخته های پروژه فولاد میانه با تقدیر از زحمتکشان عرصه فولاد از جمله موسسه عاشورا و قرارگاه خاتم الانبیاء  گفت: این عزیزان باعث افتخار شهرستان و کشور به شمار می روند.
وی در ادامه تهیه خوراک اولیه فولاد کشور در میانه را اتفاق بزرگ و مبارکی دانست که در راستای منویات مقام معظم رهبری و در راستای حمایت از کالای ایرانی حاصل آمده است.
مشایخی مجتمع فولاد میانه در سایه فناوری داخلی به دست متخصصان متعهد موسسه عاشورا و قرارگاه خاتم الانبیاء ایجاد شده و این امر وحدت و روحیه همدلی در بین تمامی نیروهایی که در عرصه های مختلف از جمله صنعت و تولید فعالیت داشته و اهداف نظام  را علیرغم القائات دشمنان نظام به پیش می برند اثبات می کند.
سرپرست فرماندار میانه تاکید کرد: انجام چنین کار بزرگی در میانه میسر نبود اگر حرکت ، همت و مدیریت جهادی نبود.
وی مجتمع فولاد میانه را تجلی عینی همت و حرکتی جهادی خوانده گفت:  حرکت علمی بزرگی که در راستای ایجاد این پروژه  با مجاهدت متخصصین ایرانی به دست آمده فاز احیا  می باشد که در کمترین زمان به ظرفیت اسمی 800 هزار تنی خود رسید.
مشایخی با اذعان بر اینکه این حرکتها در جهت تکمیل زنجیره فولاد و دیگر حوزه ها در شهرستان ادامه خواهد یافت افزود: شهرستان میانه دارای ظرفیت و پتانسیل بیشتر از این بوده و ما نیز بعنوان مسئولین شهرستان در جهت پیشبرد اهداف و توسعه مجموعه فولاد با تکمیل چرخه پروژه های آن اعلام آمادگی می کنیم زیرا این مجموعه سبب رونق اقتصادی هر چه بیشتر منطقه شده و خواهد شد.

You have no rights to post comments