آخرین اخبار

سرپرست فرمانداری میانه: شبانه روزی شدن کلینیک تامین اجتماعی میانه با توجه به آمار 73 هزار نفری بیمه شدگان و نیاز جامعه هدف از ضروریات است

 
سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان میانه با اشاره به کثرت بیمه شدگان شهرستان میانه در سطح استان به میزان 73 هزار نفر گفت: شبانه روزی شدن کلینیک تامین اجتماعی میانه با توجه به آمار بیمه شدگان شهرستان از ضروریات است.
محمدرضا مشایخی در جلسه شورای اداری شهرستان میانه با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی همجواری شهرستان میانه با شهرستانهای محروم از جمله هشترود، چاراویماق و کوثررا دلیل دیگری برای شبانه روزی شدن این کلینیک در راستای ارائه خدمات به این شهرستانهای محروم عنوان نمود.
وی در ادامه تامین چمن مصنوعی زمین فوتبال مجموعه ورزشی کارگران میانه را از دیگر خواسته های شهرستان عنوان نموده گفت: احداث بیمارستان تامین اجتماعی جهت ارائه خدمات مطلوب و جلوگیری از تحمیل هزینه های اضافی به مردم و در نهایت ارائه خدمات به شهرستانهای همجوار را از دیگر خواسته های مردم و مسئولین شهرستان خوانده گفت: بخش ترکمانچای میانه با توجه به وجود اداره تامین اجتماعی و فاصله 45 کیلومتری از مرکز شهر نیاز به ایجاد کلینیک تامین اجتماعی است که امیدواریم با عنایات ویژه شاهد تحقق این نیازها و خواسته های بحق مردم شهرستان باشیم.
 
امام جمعه میانه در این جلسه بر دفاع حقیقی لازم و قانونمند از قشر کارگران تاکید کرده بر ارائه راهکاری جدی در حمایت از این قشر زحمتکش تاکید کرد.
حجت الاسلام والمسلمین عبداله محمدی  از حمایتهای انجام شده و پیشبرد امور از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تقدیر کرده گفت: درد کارگران بعنوان قشر صبور و زحمتکش در جامعه نیازمند عزمی جدی از سوی وزارت مربوطه عنوان نمود.
نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی هم خواستار عدالت در توزیع خدمات عمومی شده، احداث کلینیک تامین اجتماعی در ترکمانچای، احداث بیمارستان تامین اجتماعی و شبانه روزی شدن کلینیک تامین اجتماعی را حیاتی خواند.
یعقوب شیویاری در ادامه بر ضرورت ارائه تسهیلات برای طرح های اشتغالزایی و ارائه تسهیلات به مددجویان بهزیستی برای حل مشکلات آنها شده از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواست تا با بازدید از  اداره بهزیستی شهرستان،  در جهت بهبود وضعیت این اداره در شان نظام و انقلاب اسلامی ایران اقدام لازم را معمول دارند.
دیگر نماینده مردم میانه در این جلسه افزایش آمار بیکاری در شهرستان میانه را دغدغه خوانده افزود: بیکاری به افزایش آسیبهای اجتماعی بسیاری از جمله اعتیاد منجر شده که باید به صورت عمقی به این مساله نگریسته و چاره اندیشی کرد.
فردین فرمند اتوبان را مشکل بزرگی برای میانه  و به بن بست کشیدن آن عنوان نموده خواستار حل مشکل جاده ای شهرستان شده افزود: حل این مشکل نه تنها مشکل شهرستان بلکه استان را رفع خواهد کرد.
 
 

You have no rights to post comments