آخرین اخبار

حضور یکروزه فرماندار ویژه شهرستان میانه در بخش کندوان / از افتتاح واحد جوراب بافی تا بازدید سرزده از درمانگاه ترک /تصاویر

 
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با همراهی بخشدار کندوان، جمعی از اعضای شورای اداری شهرستان و  مسئولین ادارات بخش  در سفر یکروزه خود از پروژه های عمرانی، خدماتی و بهداشتی بخش کندوان بازید نمود.
محمدرضا مشایخی در ابتدای ورود خود به بخش از پروژه برق رسانی به روستای قراجه میدانداغی با اعتبار 3 میلیارد و 850 میلیون ریال اعتبار از محل اعتبارات منابع داخلی وزارت نیرو( برق روستایی کشور) به طول بیش از 4 کیلومتر بازدید کرد.
گفتنی است مصالح لازم برای این پروژه به محل اجرا انتقال داده شده و به محض مساعد شدن شرایط جوی و راه دسترسی تیر گذاری مسیر آغاز خواهد شد.
فرماندار ویژه میانه از گازرسانی به این روستا در قالب برنامه الحاقی خبر داده گفت: به زودی این روستا در برنامه گازرسانی قرار خواهد گرفت.
پروژه در حال اجرای راه  روستای حصار میدانداغی به طول 7 کیلومتر با حجم خاکبرداری به میزان 7 هزار کامیون از دیگر برنامه های بازید بود. 
این پروژه به مدت 5 ماه است که در حال اجرا می باشد.
از دیگر برنامه های فرماندار ویژه میانه، بازدید از پروژه محوطه سازی امامزاده محمد کندوان که در حال اجرا می باشد و نیز بازدید از پروژه ساماندهی معابر روستای بالسین به طول 500 متر که با مشارکت اهالی و اعتبارات دولتی در حال اجراست.
فرماندار ویژه میانه در این روستا همت بالای اهالی و مشارکت آنها از جمله درعقب نشینی منازل خود به تعداد 38 نفر، برای اجرای این طرح هادی را قابل تقدیر خوانده از زحمات بخشدار، دهیار ، شورای اسلامی  و اهالی این روستا، بنیاد مسکن و سایر ادارات مرتبط برای انجام این پروژه که الگویی برای دهستان، بخش و شهرستان به شمار می رود قدردانی نمود.
فرماندار ویژه میانه از درمانگاه در حال احداث شهر ترک نیز بازدید نموده سرعت عملیات احداث را ضعیف  و غیر قابل قبول خوانده تسریع در روند اجرای پروژه را خواستار شده گفت: عدم دایر بودن آزمایشگاه نیز از دیگر مشکلات این بخش است که باید در سریعترین زمان ممکن برای تامین نیاز مردم دایر شود.
با حضور فرماندار میانه یک واحد تولیدی جوراب در روستای سنقرآباد بخش کندوان میانه افتتاح شد.
این واحد تولیدی توسط بخش خصوصی با هزینه 3 میلیارد و 500 میلیون تومان راه اندازی شده که 1 میلیارد و 200 میلیون ریال آن به صورت تسهیلات ارزان قیمت از محل اعتبارات  صندوق توسعه ملی می باشد.
واحد تولیدی جوراب روستای سنقر آباد با 5 نفر اشتغال مستقیم، قادر به تولید 2 هزار و 400 جین جوراب در ماه است.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

You have no rights to post comments