آخرین اخبار

جانشین فرماندهی استان آذربایجان شرقی: بیشتر از 85 درصد اماکن نیروی انتظامی در استان بازسازی و نوسازی شده اند/ افتتاح کلانتری 11 شهرک اندیشه و پاسگاه کاغذکنان

جانشین فرماندهی نیروی انتظامی استان آذربایجان شرقی در آیین بهره برداری از ساختمان کلانتری 11 نیروی انتظامی شهرک اندیشه میانه گفت: بیشتر از 85 درصد اماکن نیروی انتظامی در سطح استان نوسازی و بازسازی شده اند.
 سردار محمدی با گرامیداشت دهه مبارک فجر و یاد و خاطره تمامی شهدای نظام جمهوری اسلامی ایران، شرایط فیزیکی مناسب را سبب ارائه خدمات مطلوبتر به مردم عنوان نمود.
وی با بیان اینکه انجام امورات مردم در سطح استان با قوت و قدرت هر چه تمام در حال انجام است افزود: با اقدامات انجام شده از جمله در حوزه نیروی انتظامی شاهد تحولی صحیح و دقیق در استان هستیم.
سردار محمدی اضافه کرد:  اعتبار احداث ساختمان کلانتری 11 شهرک اندیشه میانه از محل اعتبارات مسکن و شهرسازی و فرماندهی انتظامی استان تامین شده است.
گفتنی است این کلانتری در مساحت 630 متر مربع با 25 میلیارد ریال احداث شده است.
همچنین پاسگاه انتظامی بخش کاغذکنان نیز با 10 میلیارد ریال در زمینی به مساحت 1500 متر مربع با زیربنای 360 متر از محل اعتبارات استانی فرماندهی نیروی انتظامی و خیرین امنیت ساز احداث و به بهره برداری رسید.


 

You have no rights to post comments