آخرین اخبار

تیم شنای فولاد آذربایجان میانه با حمایت این شرکت مقام دوم کشوری را کسب نمود

 تیم شنای فولاد آذربایجان میانه با حمایت این شرکت در مسابقات کشوری شنا که در مشهد مقدس با حضور 23 تیم از سراسر کشور برگزار شد مقام دوم کشوری را که در مشهد برگزار شد،  از آن خود نمود.
گفتنی است این تیم متشکل از 6 شناگر می باشد که مهدی انصاری و سروش قندچی از اعضای تیم ملی عضو تیم فولاد آذربایجان میانه در این تیم حضور  دارند.
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه در آیین تجلیل از تیم شنای فولاد میانه گفت: با هماهنگیهای بعمل آمده کارخانه فولاد آذربایجان میانه حامی دائمی تیم شنای فولاد شد.
حمید شکری ثمره این حمایتها را  سبب تامین تمامی نیازها و امکانات تیم شنای فولاد و رونق دهی هر چه بیشتر به ورزش شنا در شهرستان شد.
وی در ادامه گفت: شنای شهرستان بدون حامی نیز قهرمانانی در خود پرورش داده اما با حمایت فولاد میانه این تیم خواهد توانست به رتبه های بالاتر در سطح کشور و جهان دست یابد.
فرماندار میانه این امر را به نوعی اهرم تبلیغاتی برای شناساندن هر چه بیشتر فولاد آذربایجان عنوان نموده گت: در عرصه بازرگانی و تولید فولاد نیز شاهد تاثیر مثبت این موضوع خواهیم بود.
شکری با تاکید بر اینکه افراد و تیمهای ورزشی مدال آور باید تحت حمایت قرار گیرند با اشاره به محدودیت مالی دولت در حمایت همه جانبه از ورزش می توان از طریق بخش خصوصی و واحدهای تولیدی و صنعتی د ر این عرصه گام برداشت که در شهرستان میانه با برخی از واحدهای تولیدی بزرگ هماهنگی هایی در جهت حمایت و تحت پوشش درآوردن تیمهای ورزشی مدال آور صورت پذیرفته است.
 

You have no rights to post comments