آخرین اخبار

تحویل 10 دستگاه تراکتور از محل تسهیلات صندوق توسعه ملی با عاملیت پست بانک در شهرستان میانه


 

10 دستگاه تراکتور 319 از محل تسهیلات صندوق توسعه ملی با عاملیت پست بانک در روستاهای محروم شهرستان میانه با نرخ سود 10 درصد تحویل گردید.
 معاون برنامه ریزی  و امور عمرانی فرماندار ویژه میانه در مراسم تحویل این تراکتورها ضمن تقدیر از زحمات ریاست و کارکنان پست بانک، مدیریت جهاد کشاورزی و نمایندگی شرکت تراکتورسازی در میانه به لحاظ تحویل تراکتورها گفت: خریداری این تراکتورها نمونه ارزشمندی در جهت اشتغالزایی و توسعه روستاها می باشد و امیدواریم با نوسازی و مکانیزاسیون ادوات کشاورزی شاهد افزایش راندمان تولید محصولات در روستاهای شهرستان باشیم.
مهدی مشایخی از ارسال 87 پرونده تسهیلات برای نوسازی و مکانیزاسیون ادوات کشاورزی، احداث استخر و روشهای نوین آبیاری و سامانه ضد تگرگ به اداره کل امور روستایی استانداری خبر داده گفت: از این تعداد 67 پرونده تصویب و به شهرستان جهت پرداخت ارسال شده که در مراحل تکمیل پرونده می باشد  که نرخ سود ماشین آلات 10 درصد می باشد.
وی اظهار کرد: از این 67 پرونده 35 مورد مربوط به تراکتور می باشد که در این خصوص 10 دستگاه تراکتور خریداری و امروز تحویل داده شده و 25 دستگاه دیگر نیز با تکمیل پرونده خریداری و تحویل خواهد شد.
مشایخی در ادامه از تخصیص 3 دستگاه خودپرداز در روستاهای اسلام آباد، گوندوغدی و شیخدرآباد به دهیاریهای شهرستان خبرداد.
 

You have no rights to post comments