آخرین اخبار

بیش از 500 سبد ارزاق توسط موسسه خیریه حضرت ابوالفضل(ع) بین نیازمندان شهرستان میانه توزیع شد

 
 
 
رئیس هیئت مدیره موسسه خیریه حضرت ابوالفضل(ع) با بیان روایاتی از ائمه معصومین(ع) گفت: خداوند مایل به مشاهده اثر مثبت نعماتی که در اختیار بندگانش قرار می دهد است که انسان با صرف نعمات خدادادی در امور خداپسندانه می تواند به آن جامه عمل بپوشاند.
 
حجت الاسلام والمسلمین حامدی در مراسم توزیع سبد ارزاق به نیازمندان این موسسه، ثروت مادی و موقعیت و مسئولیت اجتماعی را نمونه هایی از نعمات خدادادی برشمرده، گفت: انسان باید اثرات این نعمات را با گره گشایی از کار مردم به نمایش بگذارد و اگر دیدگاه انسان نسبت به نعمات الهی چنین باشد، همه برای گره گشایی از امور مردم از یکدیگر پیشی می گیرند.
 
وی ادامه داد: باید در طول زندگانی همواره نعمات خداوند را برای خود مرور کنیم چراکه مرور الطاف خداوند، حس شکرگزاری را در انسان برمی انگیزد و به شکرانه آن، هرچه در توان دارد به گره گشایی از مخلوق می پردازد.
 
در ادامه مراسم، با حضور محمدرضا مشایخی معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه میانه و جمعی از خیرین، تعداد 537 بسته ارزاق به ارزش 700 میلیون ریال شامل برنج، روغن، گوشت، چای، قند، ماکارونی، نان، شیرینی و شکلات و میوه که به همت خیرین شهرستان میانه بمناسبت میلاد دخت نبی اکرم(ص) و در آستانه عید نوروز باستانی تامین شده بود توسط موسسه خیریه حضرت ابوالفضل (ع) این شهرستان بین نیازمندان توزیع شد.
 
خبرنگار: رضا امامی

You have no rights to post comments