آخرین اخبار

بیانیه مشترک امام جمعه و فرماندار ویژه میانه در محکومیت حوادث اخیر در کشور

امام جمعه میانه و معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه با صدور پیام مشترکی، مردم شهرستان میانه را به حضور گسترده در راهپیمایی وحدت‌آفرین روز جمعه 15 دی ماه که پس از اقامه نماز جمعه برپا خواهد شد، دعوت کردند.

 
 متن پیام حجت‌الاسلام عبدالله محمدی و مهندس حمید شکری به این شرح است:
 
 
چنان‌که مردم متدین، انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان میانه آگاهند در طی روزهای اخیر، عده‌ای فریب‌خورده در بعضی نقاط کشور با تحریک‌های دشمنان اسلام و انقلاب و با سوءاستفاده از پیگیری قانونی مطالبات به‌حق مردمی، دست به ایجاد آشوب و تخریب اموال عمومی و بیت‌المال زدند و موجبات ناراحتی مردم عزیز ایران اسلامی و بی‌نظمی را در کشور فراهم آوردند .
 
 
مردم صبور و ولایت‌مدار شهرستان میانه با رصد کامل جریان‌های اخیر و با هوشمندی، هوشیاری و بصیرت انقلابی خود در تحلیل مسائل، بار دیگر وفاداری خود را به آرمان‌های امام و رهبری ثابت کردند و از این آزمون نیز سربلند بیرون آمدند.
 
 
اینجانبان ضمن قدردانی از هوشیاری مردم غیرتمند و ولایتمدار شهرستان، عموم مردم بزرگوار و با بصیرت میانه را به شرکت گسترده در راهپیمایی بعد از نماز عبادی، سیاسی جمعه علیه آشوب‌گران و فتنه‌انگیزان دعوت می‌کنیم و امیدواریم با تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری بار دیگر با حضور و شور انقلابی خود پاسخ محکمی به یاوه‌گویی و توطئه‌های دشمنان خارجی و اخلال‌گران داخلی بدهند.
 
 
 عبدالله محمدی/ امام جمعه میانه
 
 
حمید شکری / معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه

You have no rights to post comments