آخرین اخبار

امام جمعه میانه: مطبوعات، ضمیرها را به ظن خود تفسیر نکنند / رسانه باید منشا وحدت باشد نه اختلاف

امام جمعه میانه با تاکید بر اینکه روزنامه های محلی، مطبوعات و رسانه ها، ضمیرها را به اسامی تعبیر نکنند، گفت: بعضی رسانه ها گاهی اوقات، با بیان موضوعی از سوی بنده، مقصد ضمیرها را نشناخته و با نسبت دادن آن به یک شخص، سبب اختلاف بین مسئولین می شوند.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالله محمدی در بخشی از خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به بیان صحبت هایی در یکی از جلسات شهرستان، برخی نشریات، ضمیر را رئیس قوه اجرایی درشهر –فرماندار- تعبیر کرده اند، افزود: این کاری ناشایست و غیراخلاقی بوده و سبب ایجاد اختلاف بین مسئولین شهر است؛ درحالیکه ما تمامی مسائلمان را بطور علنی با یکدیگر مورد بحث قرار می دهیم و فرقی نمی کند مسئول در کدام بخش شهرستان فعالیت می کنند.

وی با تاکید بر اینکه مطبوعات باید از انجام چنین کارهایی بپرهیزند، گفت: ما از مطبوعات انتظار داریم در مسیر همدلی، اتحاد و اتفاق مجموعه حرکت کنند و اگر موضوعی از سوی بنده مطرح می شود که ضمیر آن برایشان ناملموس است می توانند از خود بنده سوال کنند.

حجت الاسلام محمدی با بیان اینکه وجود اختلاف سلیقه بین همه انسانها مخصوصا مسئولین امری اجتناب ناپذیر است، گفت: ما توانایی حل اختلافات فیمابین را داریم و از رسانه ها می خواهم ضمیرها را به ظن خود تفسیر نکنند و هدف سخنرانی را به سمتی سوق ندهند که هیچگونه ارتباطی به وی ندارد.

امام جمعه میانه ادامه داد: بنده به عنوان پدر معنوی شهر وظیفه تذکر دارم و آنهایی که در جلسه حضور داشتند متوجه ضمیرها هستند و لازم نیست که عده ای، ناشناخته ضمیرها را به یک سمت هدایت کنند که اسباب اختلاف و تشتت در شهر گردد.

گفتنی است چندی پیش حجت الاسلام والمسلمین محمدی، امام جمعه میانه در جلسه تودیع و معارفه شهردار میانه، به سخنرانی پرداخت که یکی از نشریات شهرستان در شماره اخیر خود، فرماندار میانه را مخاطب سخنان امام جمعه معرفی کرده است.

You have no rights to post comments