آخرین اخبار

امام جمعه میانه: مسئولین باید عدالت محور و عملگرا باشند


 

امام جمعه میانه با بیان اینکه مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی ایران از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار است گفت: مسئولین باید عدالت محور و عملگرا باشند.
حجت الاسلام والمسلمین عبدالله محمدی در آیین گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر با حضور نیروهای نظامی و انتظامی، مسئولان دولتی و جمع کثیری از مردم در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) ضمن گرامیداشت هفته دولت، اساس و بنیان اصلی حکومت اسلامی را توحید گرایی و عدالت محوری خواند و افزود: برای دستیابی به حکومتی اسلامی باید این دو محور،  اساس کار همه مسئولین باشند.
وی،  فرق بین حکومت علوی و غیرعلوی را عدالت محوری و مردم سالاری دینی عنوان کرد و گفت: آرمانهای قرآنی و کلام نبوی باید در جامعه ساری و جاری بوده و عدالت محوری نیز از ارکان اصلی جامعه باشد  تا بتوانیم بگوییم جامعه ما جامعه ای علوی و اسلامی است.
امام جمعه میانه با اشاره به شخصیت والای شهیدان رجایی و باهنر به اخلاص و دینداری این عزیزان اشاره کرده گفت:  ساده زیستی و اخلاص در عمل از سوی شهیدان باهنر و رجایی در دوران خدمت و دلسوزی برای مردم و نظام، عامل ماندگاری آن ها شد که  این  اخلاص و رفتار صادقانه باید الگویی برای مدیران و مسئولان کشور باشد.

You have no rights to post comments