آخرین اخبار

امام جمعه میانه: مدرسه سازی امری مقدس و نیازمند همت بالای خیرین است

 امام جمعه میانه با اشاره به اینکه مدرسه سازی امری مقدس است گفت: این امر نیازمند همت بالای خیرین  می باشد و ما مردان بزرگی از شهرستان با همت بالا داریم که به زادگاه و مردم خود عرق داشته و کمک به آنان را خدمتی بزرگ در راه رضای خدا می دانند.
حجت الاسلام والمسلمین عبدالله محمدی با حضور در همایش بزرگ خیرین مدرسه ساز شهرستان میانه در تهران  افزود: خیرین مدرسه ساز از مهمترین هموار کنندگان و بسترسازان مسیر علم و دانش در جامعه می باشند که با امر خیر خود سبب می شوند تا افرادی تاثیرگذار در جامعه پرورش یابند.
وی با بیان جایگاه مدرسه سازی  در دین اسلام  که برای تمامی  حوزه ها برنامه های سعادت آفرین با ارائه راهکار دارد افزود: آیات بسیاری در رابطه با کار خیر و مشارکت در عمل صالح در قرآن ذکر شده ا و باید اذعان کرد که مدرسه سازی بهترین  عمل خیر و  باقیات الصالحات برای انسان به شمار می رود.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان میانه نیز در این همایش با تقدیر از خیرین حاضر که همت کرده و برای امر خیر مدرسه سازی آستین بالا زده اند گفت: 21 مدرسه در شهرستان میانه در حال تخریب است که نیاز به نوسازی و بازسازی دارد.
یوسف ساجدی فر 76 مدرسه را نیازمند تعمیرات اساسی و مقاوم سازی دانست و افزود:  در شهرستان نیاز مبرم به احداث 3 مدرسه جدید داریم که امیدواریم با همت و تلاش خیرین همیشه در صحنه شهرستان میانه شاهد رفع مشکلات در حوزه آموزش و پرورش باشیم.
    

You have no rights to post comments