آخرین اخبار

امام جمعه میانه: عزت ملت ایران و ذلت دشمن نتیجه هشت سال دفاع مقدس بود

 
امام جمعه میانه با اشاره به اینکه عزت ملت ایران و ذلت دشمن نتیجه هشت سال دفاع مقدس بود، گفت:  ما در این جنگ 8 ساله، با توکل بر خدا توانستیم ستون فقرات دشمن را بشکنیم.
حجت الاسلام والمسلمین عبدالله محمدی در آیین سان رژه نیروهای مسلح نظامی و انتظامی در شهرستان میانه به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس با تشریح اوضاع داخلی و نظامی اوایل انقلاب، گفت: جنگ در شرایطی بر ما تحمیل شد که انقلاب نوپا هنوز با گروهک ها و منافقین داخلی درگیر بوده و رشته نیروهای نظامی ما از هم گسسته و آمادگی و انسجام خاصی نداشت.
 امام جمعه میانه گفت: علی رغم این اوضاع به لطف الهی و به مدد نیروهای مردمی توانستیم به این وضعیت سرو سامان داده و با توکل بر خدا و تکیه بر نیروهای نظامی و مردمی در جنگی نابرابر با اجرای عملیاتهای بسیار موفق، ستوان فقرات دشمن را شکسته  و تار و پود تمامی اهداف و آرمانهای آنان را از هم بپاشیم.
 حجت الاسلام محمّدی اظهار کرد: به برکت دفاع مقدس پوزه دشمنان داخلی و خارجی به خاک مالیده شد و باید گفت، صدور انقلاب اسلامی به جهان، عزت آفرینی برای مسلمانان و کسب انسجام ملی از مهمترین نتایج دفاع مقدس بود.
 وی خاطرنشان کرد: ملت ایران همواره پشتیبان ولایت فقیه بوده و در برابر جدایی طلبان و دشمنان داخلی و خارجی، ایستادگی کرده و هرگز ذره ای از انقلاب خود عقب نشینی نخواهند کرد.
 
فرمانده تیپ 36 پیاده مکانیزه میانه در این مراسم با اشاره به خصومت پایان ناپذیر آمریکا با ایران، دولت آمریکا را دولتی غیرقابل اعتماد خواند و گفت: برجام آخرین حربه آمریکا بود و تاریخ نشان داده است که آمریکا هر لحظه که احساس کرده است می تواند ضربه ای به ایران وارد کند، درنگ نکرده و اعلام موضع می کند.
سیروس محمّدی با بیان اینکه آمریکا هرگز به حقوق بشر احترام نگذاشته، اظهار کرد: آنها اگر مدافع حقوق بشرند، چرا سری به میانمار و یمن و ... نمی زنند و نمی بینند که چه نسل کشی هایی در این کشورها در حال رخداد است.
 وی نیروهای نظامی و انتظامی را سربازان ولایت دانسته و گفت: نیروهای ما همواره هوشیارانه آماده دفاع از مکتب و کیان کشور خود بوده و سربازی ولایت فقیه را برای خود افتخاری بزرگ می دانند.
 
 
 
 

You have no rights to post comments