آخرین اخبار

امام جمعه میانه: بهره گیری مجدد از بازنشستگان در امور مدیریتی کشور بزرگترین آفت است

 امام جمعه میانه گفت: بهره گیری مجدد از بازنشستگان در امور مدیریتی کشور بزرگترین آفت به شمار می رود در حالیکه بازنشستگان باید به معنای واقعی بازنشسته شوند.
 حجت الاسلام و المسلمین عبداله محمدی در آیین تجلیل از جوانان نمونه شهرستان تاکید کرد: باید به جای بکارگیری مجدد بازنشستگان از نیروهای جوان استفاده شود.
وی از مدیران باتجربه خواست تا از مشارکت جوانان در امور مختلف و ایده و نظرات آنان بهره لازم را ببرند زیرا وقتی فرصت و قدرت اظهار نظر به جوانان داده شده و آنها خود را در صحنه ببینند به طور قطع استعدادشان شناسایی شده و بعد از آن است که باید زمینه را برای محول کردن امور به آنها فراهم نمود.
امام جمعه میانه تصریح کرد: باید نقاط قوت جوانان شناسایی و تقویت شده و برای رفع نقاط ضعف آنها آموزش لازم ارائه شود.
حجت الاسلام محمدی با بیان اینکه سحرخیزی و تحرک از عوامل شکوفایی استعدادهای جوانان است افزود: والدین نباید فرزندان خود را نازپروده به جامعه تحویل داده بلکه والدین و معلمان باید با محول کردن وظیفه به فرزندان و دانش آموزان استعدادهای آنان را شناسایی کنند.
وی ادامه داد: جوانان باید در کنار استعداد خود از قدرتهای اطراف مانند خانواده، معلم، دوست وفادار، زمان و قدرت مالی به درستی و همزمان استفاده کنند و در این میان مدیریت زمان که در کشور ما نزدیک به صفر است از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا صرف دقیق زمان برای انجام امور و بهره گیری از علم و تجربه افراد موفق سبب موفقیت روزافزون می باشد.   

You have no rights to post comments