آخرین اخبار

از قهرمانان تکواندو کار میانه ای با حضور مسئولین و ورزش دوستان شهرستان استقبال شد

از میر هاشم حسینی و سعید رجبی دو تکواندو کار قهرمان میانه ای و دارنده مدال طلای بیست و نهمین مسابقات یونیور سیاد دانشجویان جهان در چین تایپه 2017 با حضور مشایخی معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه میانه، مسئولین شهرستان و علاقمندان به ورزش استقبال شد.
میرهاشم حسینی تکواندوکار وزن ۶۳- ایران در مسابقات یونیورسیاد دانشجویان جهان در دیدار نهایی برابر لوکاس از آرژانتین قرار گرفت و با غلبه بر این حریف با نتیجه ۱۷ بر ۵ ، مدال طلا را از آن خود کرد.
میرهاشم حسینی در مراحل قبل توانسته بود نمایندگان هند، کره‌جنوبی، شیلی و آذربایجان را از مقابل برداشته و به فینال برسد.
سعید رجبی تکواندو کار وزن 87- کیلوگرم کشورمان ابتدا برابر «آدرین آنجیال» نماینده اسلووکی دارنده مدال برنز قهرمانی 2015 را 28 بر 8 به برتری رسید، در دومین مبارزه به مصاف «ماتئو میلانی» از ایتالیا رفت و 26 بر 2 پیروز شد. وی در دیدار سوم «میسائل لوپز» از مکزیک که در کارنامه او مدال تورنمنتهای مختلف به چشم می خورد را 17 بر 3 از پیش رو برداشت.
رجبی در مرحله نیمه نهایی « رافائیل کمالف» از روسیه را 10 بر 9 از پیش رو برداشت و راهی فینال شد.
نماینده وزن هفتمی کشورمان در فینال این رقابت ها با «سئونگوان لی» از کره جنوبی مبارزه کرد و در دیداری حساس در حالیکه تا ثانیه های پایانی راند سوم نتیجه به نفع نماینده کره جنوبی بود نتیجه را مساوی کرد و در راند طلایی با کسب دو امتیاز موفق شد خوشرنگ ترین مدال این رقابت ها را کسب کند.
بیست و نهمین دوره بازی‌های یونیورسیاد ۲۰۱۷ با حضور ۷۶۳۹ ورزشکار از ۱۴۲ کشور جهان و در ۲۱ رشته ورزشی از روز جمعه  ۲۷ مرداد به مدت ۱۳ روز در چین تایپه برگزار شد.
گفتنی است سعید رجبی مدال طلای خود را تقدیم خانواده شهید محسن حججی نمود.

You have no rights to post comments