آخرین اخبار

3 دستگاه خودپرداز متصل به سامانه شتاب توسط پست بانک میانه در بخش های کندوان و ترکمانچای افتتاح شد

 این خودپردازها که 2 دستگاه آن در روستاهای آونلیق و طارم کندوان و یک دستگاه در روستای حلمسی ترکمانچای افتتاح شد با هزینه 3 میلیارد ریالی از محل اعتبارات وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات با هدف محرومیت زدایی از روستاها تامین و نصب شده است.
با افتتاح این 3 خودپرداز، تعداد خودپردازهای روستایی میانه که توسط پست بانک نصب شده به 10 دستگاه رسید.
بخشدار کندوان در آیین افتتاح خودپرداز روستای آونلیق با حضور اهالی و رییس پست بانک مرکزی شهرستان گفت: امنیت و سلامت دو نعمتی است که باید در حفظ آنها بکوشیم و در این خصوص افتتاح پست بانک در روستاها می تواند کمک موثری باشد زیرا روستائیان مجبور هستند برای دریافت پول به شهرها مراجعه کنند که این امر سبب بروز خطرات جسمی، روحی و روانی برای افراد بود اما خوشبختانه در سایه خدمات دولت این مشکل نیز کم کم در حال رفع شدن است.
محمود زرین در ادامه با قدردانی از شورای اسلامی و دهیار روستای آونلیق در پیگیری امور و مسائل روستا افزود: روستای آونلیق با وجود زیرساختها، انرژی، دسترسی جاده ای، امکانات رفاهی، مبلمان شهری و غیره کم از یک شهر نداشته و بحث آسفالت که مورد پیگیری است با هزینه ای که جمع آوری شده  و با جذب اعتبار دولتی رفع خواهد شد .
وی با بیان اینکه آونلیق  تنها روستایی است  که بالای یکهزار و 500 نفرجمعیت و 5 شورا دارد گفت: زمینه برای ارتقای جایگاه دهیاری نیز فراهم است که امیدواریم با پیگیری دهیارروستا و مکاتبات حاصله، دهیاری این روستا ارتقاء یابد زیرا این جایگاه سبب جذب امکانات بیشتر و کارمندانی در این واحد خواهد شد.
بخشدار کندوان به وجود آب بهداشتی و جمع آوری زباله  در روستا اشاره کرده افزود: امیدواریم نواقص موجود که شورا و دهیار پیگیر آن هستند از جمله ایجاد فضای سبز با همیاری و همدلی رفع شود.
وی در پایان  گفت: پیشرفت امروز روستاهای شهرستان در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خون شهدا حاصل شده  و امیدواریم با تلاش و پیگیری بیشتر، مشارکت مردم و همیاری مسئولین بتوانیم در آبادانی و توسعه هر چه بیشتر روستاها گام برداریم.

You have no rights to post comments