آخرین اخبار

‎بخشدار کندوان میانه در بازدید از واحدهای فعال و نیمه فعال ناحیه صنعتی ترک: حل مشکل اشتغال نیازمند کاری جهادی است

بخشدار کندوان میانه در بازدید از کارخانجات و واحدهای تولیدی فعال و نیمه فعال در شهرک صنعتی ترک در راستای احیای  واحدها برای سرمایه گذاری و توسعه آن گفت: حل مشکل اشتغال در شهرستان میانه  نیازمند کار جهادی از سوی سرمایه گذاران و حمایت همه جانبه مسئولین با هموار نمودن مسیر سرمایه گذاری است.
‎محمود زرین در این بازدیدها بر حمایت همه جانبه و اخذ مجوزهای لازم از سوی بخشداری و حمایت فرمانداری ویژه شهرستان در صورت ارائه طرح از سوی سرمایه گذاران تاکید کرده گفت: اگر داشته ها و مشکلات پیش رو از سوی سرمایه گذاران به صورت دقیق بیان شود ما نیز می توانیم مسیر درست حمایت را پیموده و زمینه لازم برای سرمایه گذاری آنها را فراهم آوریم.

 

‎گفتنی است واحد تولیدی غیرفعال  پوشاک آقای کوهی از واحدهای مورد بازدید بود که  سرمایه گذار طرح در حال راه اندازی دوباره این تولیدی می باشد.همچنین کارگاه جدید تزریق پلاستیک از سوی این سرمایه گذار در حال راه اندازی است که امیدواریم در ماه آتی راه اندازی و برای 8 نفر اشتغالزایی خواهد داشت.
‎کوهی سرمایه گذار این طرح با بیان اینکه ما از منطقه رفاه در مملکت که سرمایه گذاری و اشتغالزایی در آن سهل است به شهرستان میانه  آمده ایم زیرا می خواهیم بنا بر احساس و عرقی که  داریم  به زادگاه خود و جوانان این منطقه کمک کنیم که در این خصوص از مسئولین انتظار داریم  کمک کنند..
‎شرکت صنایع غذایی خوش نوش امین با تولید آب میوه و نوشیدنی، با اشتغالزایی برای 60 نفر از دیگر واحدهایی است که مورد بازدید قرار گرفت.
‎ سرمایه گذار این واحد از  توسعه جدید واحد تولیدی خود تا انتهای خرداد با 20 نفر اشتغالزایی در 1500 متر مربع زیربنا با تولید محصولات مکمل نوشیدنی تا اواخر خرداد سال جاری خبر داده با ابراز خرسندی از حمایت مسئولین از جمله شکری فرماندار ویژه شهرستان میانه که با شنیدن مشکلات سرمایه گذاران و حمایت و همراهی خود سرمایه گذاران را امیدوار به سرمایه گذاری در این بخش می کنند افزود:  در تولید نوشیدنی آلو ورا جزو رتبه های اول در کشور هستیم.
‎وی افزود:  در تولید نوشیدنی تخم شربتی نیز اولین تولید کننده محسوب می شویم که بعد از ما چند شرکت دیگر دست به تولید این نوشیدنی زده اند همچنین در واحد ما آب میوه های طبیعی با برند اربیت تولید شده و در کل کشور توزیع می شود که به طور غیر مستقیم برای 600  نفر اشتغالزایی ایجاد شده که شامل  کشاورزان، چند شرکت کارتن سازی، قوطی سازی، کنسانتره، لیبل و غیره می باشد.
‎این سرمایه گذار از هزینه کرد یک و نیم  میلیاردی با افزایش توسعه 40 درصدی وضع موجود خبر داده گفت: با عملکرد دولت و نظام و حمایتهای صورت گرفته به توسعه سرمایه گذاری خواهیم پرداخت. 
 
 
‎دیگر سرمایه گذار در شهرک صنعتی با واحد بسته بندی در سطح صادرات  و بحث فرآوری مورد پیشنهاد از دیگر طرح های سرمایه گذاری در این بخش بود که بخشدار کندوان تاکید کرد: در صورت ارائه طرح توجیهی به حمایتهای همه جانبه اقدام خواهیم نمود.
 

You have no rights to post comments