آخرین اخبار

گازرسانی به روستای تجره رود بخش کندوان با ۱۲۰ میلیارد ریال/ دیدار بخشدار کندوان با پرستاران مراکز درمانی ترک و آونلیق

محمود زرین در جمع اهالی روستای تجره رود و اهالی برخی روستاها که در این روستا حضور یافته بودند گفت: در ابتدای سال و در حضور معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه بر بهره برداری از گازرسانی به روستای تجره رود تا پایان سال قول داده بودیم که خوشبختانه امروز این امر محقق شده و مردم می توانند با اخذ کنتور و اشتراک پذیری از این نعمت بهره مند شوند.

وی با اشاره به اینکه تمامی روستاهای بخش کندوان از نعمت گاز برخوردار شده اند افزود: در حوزه گازرسانی به  روستاها برخی امور جزئی از قبیل نصب علمک و کنتور مانده که امیدواریم با تکمیل این امور شاهد رفع تمامی مشکلات در حوزه گازرسانی باشیم.

بخشدار کندوان با اشاره به اینکه دولت در راستای توسعه روستایی به ارائه تسهیلات ویژه و حمایتهای خوبی پرداخته از صاحبان سرمایه خواست تا با آمدن آنها به صحنه و ایجاد اشتغال از مشکلات اقتصادی و به تبع آن از بروز مسائل اجتماعی در منطقه کاسته شود‌.

زرین  همچنین از وجود سرمایه گذاران در بخش کندوان خبر داده گفت: ایجاد اشتغال و رونق تولید از مهمترین نیازهای بخش کندوان و شهرستان میانه به شمار می رود.

بخشدار کندوان میانه در ادامه به مناسبت روز پرستار به دیدار پرستاران و مسئولین بهداشتی مراکز درمانی شهر ترک و روستای آونلیق رفت.

محمود زرین در این دیدارها با تبریک ولادت باسعادت حضرت زینب (س) بانوی قهرمان کربلا و پرچمدار نهضت حسینی پس از شهادت امام حسین(ع) و یارانش گفت‌: حضرت زینب تیماردار امام سجاد(ع) نیز بود که با تحمل سختی های فراوان  به تبلیغ نهضت حسینی هم پرداخت.

وی با بیان اهمیت شغل خطیر و پر مسئولیت پرستاران با اشاره به فرموده خداوند در قرآن کریم که هر کسی جان یک نفر را نجات دهد، جامعه را نجات داده است افزود:  پرستاران افرادی بی ادعا و کم توقع در مقابل کار سخت و پرزحمت پرستاری هستند‌.

بخشدار کندوان در ادامه روز پرستار را به پرستاران و تلاشگران عرصه بهداشت و درمان و خانواده های آنان تبریک گفته اضافه کرد: اگر حمایت و پشتیبانی خانواده های پرستاران نبود شاید انجام این وظیفه خطیر بر هیچ کس میسر نبود

.

You have no rights to post comments