آخرین اخبار

پیام تشکر بخشدار کندوان میانه از رفراندوم 97 درصدی اهالی بخش در انتخابات

 
بخشدار کندوان میانه از حضور حماسی و رفراندوم 97 درصدی اهالی   بخش کندوان در انتخابات تقدیر و تشکر کرد 
 
در متن پیام چنین آمده است:
مردم شریف، نجیب و ولایتمدار بخش کندوان بار دیگر در پاسخ به ندای رهبر معظم انقلاب و در راستای پشتیبانی از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا  با درک حساسیت زمانی و اهمیت وضعیت کنونی کشور با تدبیر و عقلانیت در پای صندوقهای رای حاضر شدند. 
مردم شریف و ولایتمداربخش حماسه آفریده  و با حضور پرشور 97 درصدی خود در انتخابات، انسجام ملی خود را نشان داده، وحدت و همدلی خویش را به منصه ظهور رساندند و امروز به برکت حضور ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، به برکت خون شهدا، رهبری مقتدرانه و مدبرانه مقام معظم رهبری و مدیریتهای صحیح در کشور شاهدیم که کشورعزیزو سرافرازمان ایران، چون جزیره ای امن با وجود بحران در عراق، سوریه و کشورهای حاشیه خلیج فارس می درخشد. 
اینجانب بر خود وظیفه می دانم تا در برابر این همه شور و شعور سرتعظیم فرود آورده  و شکرگزار خداوند متعال و قدردان حضور مردم عزیز باشم. همچنین از مسئولان اجرایی انتخابات که تمهیدات لازم را برای برگزاری انتخاباتی سالم و امن فراهم نمودند کمال تشکر و سپاس را دارم.
به یقین می دانم که راي بالاي ملت عزيز و افتخار آفرين ایران، بويژه بخش سرافراز کندوان مایه برکت، پیشرفت و سربلندی  هر چه بیشتر برای میهن و نظام اسلامیی ایران خواهد بود.
محمود زرین، بخشدار کندوان و رئیس هیات اجرائی انتخابات  
 

You have no rights to post comments