آخرین اخبار

مدیر کل ثبت احوال استان در بخش کندوان میانه از راه اندازی ثبت احوال در بخش کندوان خبرداد

 
مدیر کل ثبت احوال استان آذربایجان شرقی پیرو دعوت بخشداری کندوان میانه با حضور در این بخش گفت: در صورت واگذاری و تحویل ساختمان در عرض 2 هفته اداره ثبت احوال در شهر ترک را تاسیس خواهیم کرد.
جودی با اشاره به اهمیت و جایگاه ثبت احوال و اینکه در آینده کلیه خدمات ثبت احوال با کارت هوشمند انجام خواهد شد افزود: خدمات ثبت احوال خدماتی نهادی و حاکمیتی است چرا که بدون شناسنامه و کارت ملی هیچ سند و یا کار اداری تنظیم نمی شود.
وی در ادامه با اشاره به تلاش و همت معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه میانه و همچنین بخشدار کندوان در راستای راه اندازی و تاسیس ادارات مختلف در بخش از جمله ثبت احوال گفت: در مقابل تلاش و همت شما عزیزان و امکاناتی که فراهم شده است ما نیز با تاسیس اداره ثبت احوال در مرکز بخش امیدواریم بتوانیم جوابگوی این تلاشها باشیم.
جودی اضافه کرد: با راه اندازی اداره ثبت احوال، مردم بخش نه تنها از خدمات ثبت احوال بهره مند خواهند شد بلکه از طریق پایگاه اطلاعاتی جمعیتی می توانند خدمات به روز را از دولت دریافت کنند.
بخشدار کندوان میانه نیز با ابراز خرسندی از حضور مدیر کل ثبت احوال استان آذربایجان شرقی در بخش کندوان اظهار امیدواری کرد که با تاسیس اداره ثبت احوال این سفر مایه خیر و برکت برای بخش کندوان باشد.
محمود زرین با اشاره به اینکه کندوان بخش خیرین بوده و مردم خیر آن در تمامی صحنه های مورد نیاز حاضر به مشارکت و همکاری هستند افزود: در راستای تاسیس اداره ثبت احوال با تحویل ساختمان و تامین تجهیزات مورد نیاز در حد امکان یاریگر اداره کل ثبت احوال برای تاسیس این اداره در بخش خواهیم بود تا مردم از خدمات بیشتر دولت در این بخش بهره مند شوند.
 

You have no rights to post comments