آخرین اخبار

فرمانده انتظامی شهرستان میانه در کندوان: امنیت ایران امنیتی پایداراست که در سایه توجه مردم به سرنوشت خود حاصل آمده است

 
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان میانه با بیان اینکه امنیت ایران امنیتی پایدار است افزود: این امردر سایه حضور مردم و توجه آنها به سرنوشت خود حاصل آمده است. 
سرهنگ هاشم شعفی در پی دعوت بخشداری کندوان با حضور در جمع مردم افزود: امنیت پایدار در کشور که حاصل خون شهدای نیروهای مسلح از جمله شهدای مدافع حرم همچون شهید حججی هاست و باید گفت، موضوع ناامنی در کشور معنی و مفهومی ندارد.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اضافه کرد: در هر برهه از زمان که به حضور مردم برای حفظ امنیت کشور نیاز داشته ایم  این مردم  همیشه در صحنه حاضر بوده و مشارکت و همدلی خود را نشان داده اند.
وی با اشاره به تلاش نیروهای امنیتی و نظامی کشور برای حفظ و پایداری امنیت در سایه همکاری و اطلاع رسانی های اظهار کرد: عصر کنونی عصر اینترنت و فضای مجازی بوده و با توجه به آسیب های اجتماعی، رشد و تربیت فرزندان در این فضا ها نیازمند توجه و مدیریت خانواده ها می باشد.
شعفی ضعف در فرهنگ استفاده از ابزارهای الکترونیک و فضاهای مجازی را عامل انحراف و آسیب های اجتماعی در جامعه کنونی دانست و افزود: عدم نظارت خانواده ها سبب  بروز رفتارهای غلط از سوی فرزندان خواهد شد.
فرمانده انتظامی شهرستان میانه گفت: با توجه به توسعه شبکه های مجازی، کلاهبرداری ها و جرائم نیز به این سمت سوق پیدا کرده و به علت عدم آگاهی خانواده ها اطلاعات شخصی و حتی اطلاعات بانکی افراد به سرقت می رود.
وی با تصریح بر اینکه گرایش به ابزارهای الکترونیک از سنین کودکی یکی ازمعضلات اصلی خانواده هاست  گفت: برای داشتن جامعه ای پویا باید فرزندان خود  را به سمت تحرک و نشاط سوق دهیم.
شعفی با اذعان بر اینکه خانواده به عنوان اولین اجتماع از جامعه نقش انکار ناپذیری در رشد فرزندان دارد افزود:  خانواده هایی که در آنها کنترل و نظارت مناسب وجود دارد دارای فرزندانی موفق و شایسته هستند.
فرمانده انتظامی شهرستان میانه تاکید کرد: در صورت خودیاری مردم،  نیروی انتظامی حاضر است به جهت توسعه وارتقا کیفیت خدمات رسانی، ساختمان جدید نیروی انتظامی را در شهر ترک احداث نماید.
وی درپایان با توجه به فرا رسیدن ماه محرم و صفر از هیئتها و دسته جات حسینی خواست تا  در مراسم سوگواری و عزاداری برای سالار شهیدان از هر گونه مسائل خرافی که باعث تفرقه افکنی می شود پرهیز کنند.
 
 

You have no rights to post comments