آخرین اخبار

طرح آموزش رانندگان ناوگان باربری و آشکارسازی علائم خودروها درکندوان میانه اجرا شد

با آغاز فصل کشاورزی و افزایش تردد خودروهای باربری و ادوات کشاورزی در مسیر بخش ها و روستاهای شهرستان میانه و با توجه به اینکه خودروهای باربری سهم بالایی در تصادفات جاده ای را به خود اختصاص داده اند، طرح آموزش رانندگان ناوگان باربری و آشکارسازی علائم خودروهای آنان با هماهنگی بخشداری کندوان توسط پلیس راه میانه- زنجان در مسیر خودروهای باربری بخش کندوان میانه اجرا شد.
بخشدار کندوان میانه در حاشیه اجرای این طرح گفت: اهالی روستاها با مشارکت 30 درصدی می توانند در بهبود وضعیت راهها با زیرسازی و آسفالت کامل راه دسترسی روستاهای خود سهیم باشند که خوشبختانه مردم کندوان در این خصوص استقبالی چشمگیر داشتند  بطوریکه پروژه هایی با مشارکت مردم در دست اجراست.
وی با تاکید بر لزوم آموزش قواعد رانندگی، به اهمیت گذشت در رانندگی اشاره کرده، گفت: اگر گذشت نباشد، ممکن است حوادثی رخ دهد که پشیمانی و شرمندگی مادام العمر را به همراه داشته باشد.
زرین با توجه به توریستی و مسافرپذیر بودن بخش کندوان، از رئیس پلیس راه خواست تا در این بخش به کنترل ترافیک و آموزش های لازم ، توجه ویژه داشته باشند.
وی، بیان و یادآوری نکات ایمنی مختص وانت بارها، پاسخ به سوالات رانندگان و نیز توزیع شبرنگ برای آشکارسازی علائم  با هدف ایمنی و پیشگیری از بروز تصادفات را از دیگر برنامه های طرح آموزش رانندگان ناوگان باربری و آشکارسازی علائم خودروهای آنان عنوان نمود.
بخشدار کندوان با اشاره به اینکه همفکری و خرد جمعی، همواره عامل پیشرفت و ادامه مسیر با کمترین ضریب خطا در عملکرد است، افزود:  حل مشکلات، نیازمند راهکار علمی و عملی بوده و بخشداری کندوان مشتاقانه پذیرای نظرات و ایده های خلاقانه مردم و صاحبان فکر است چرا که هدف از مسئولیتی که بر عهده داریم، جلب رضایت خداوند و خدمت به مردم است و باید این فرصت ها را غنیمت شمرد.
 

You have no rights to post comments