آخرین اخبار

سخنرانی مشترک دانش آموزان ابتدایی و بخشدار کندوان در دبستان عمار یاسر ترک

بخشدار کندوان میانه در آیین زنگ انقلاب و در بحث مشارکتی با دانش آموزان مقطع ابتدایی گفت: دانش آموزان بعنوان آینده سازان مملکت باید با سرلوحه قرار دادن شعار تهذیب، تحصیل و ورزش و ادامه راه شهدا و امام راحل و پیروی از رهبر معظم انقلاب برای تعالی و پیشرفت کشور تلاش کنند.
محمود زرین ضمن به چالش کشیدن و بهره گیری از آموزه های دانش آموزان در زمینه دهه فجر و دفاع مقدس گفت: علت پیروزی انقلاب اسلامی اتحاد مردم در مقابل ظلم شاهنشاهی و رهبریهای داهیانه امام خمینی (ره) بود.
وی با اشاره به تحولات بعد از انقلاب گفت: قبل از انقلاب مردم امنیت و آرامش نداشته و حق تصمیم گیری در مورد آینده به آنها داده نمی شد.
زرین افزود: دو قدرت جهانی قبل از انقلاب آمریکا و شوروی بودند که با پیروزی انقلاب قدرتهای جهانی به دو قطب ایران در مقابل ابرقدرتهای جهان تبدیل شد.
زرین تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران با هیچ یک از انقلاب های اخیر در دنیا قابل مقایسه نیست زیرا این انقلاب ریشه در قیام امام حسین (ع) دارد.
بخشدار کندوان به احیا دین توسط امام راحل اشاره کرد و گفت: در هشت سال دفاع مقدس 37 کشور در مقابل ایران قرار گرفته  و با حمله به مناطق غیرنظامی و بمباران شهرها و مدارس سعی در براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی داشتند که در سایه خون شهیدان ناکام ماندند.
محمود زرین حفظ انقلاب و نظام را  تکلیف دانش آموزان و جوانان عنوان کرده گفت: حرکت در مسیر شهدا و امام (ره)،  آرمانهای مقدس انقلاب و نظام و حفظ وحدت و یکپارچگی در سایه ولایت فقیه از جمله عوامل حفظ انقلاب و نظام است.

You have no rights to post comments