آخرین اخبار

راه و آب شرب روستای ایشلق با خودیاری یک و نیم میلیارد ریالی اهالی در سال جاری اجرا می شود

بخشدار کندوان میانه از اجرای پروژه های مهم در روستاهای آونلیق، ایشلق و باللوجه خبر داد و افزود: راه روستای ایشلق با خودیاری یک و نیم میلیارد ریالی اهالی در تیر ماه امسال اجرایی می شود.
محمود زرین در بازدید روز جاری از روستای ایشلق ، آونلیق و باللوجه به همراه معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ویژه شهرستان میانه ضمن تشکر از مساعدت ایشان گفت: مقرر شد راه روستا به طول 3 کیلومتر با تامین قیر رایگان با عنایت و پیگیری معاون محترم فرماندار پیمان سپاری شده و با خودیاری یک و نیم میلیارد ریالی اهالی عملیات اجرایی آن تا تیرماه امسال آغاز شود.
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار میانه نیز در این بازدید خاطرنشان کرد: منبع آب مورد نیاز روستای ایشلق نیز در سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.
در ادامه معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری و بخشدار کندوان از روستای باللوجه بازدید نمودند.
مهدی مشایخی در این روستا از تعهد پیمانکار راه روستا برای آغاز طرح در اسرع وقت با پیگیریهای انجام شده خبر داده افزود: اهالی و شورای اسلامی روستا نیز ملزم به آزاد سازی مسیر و رفع مشکلات اجتماعی شدند.
وی با اعلام مساعدت در خصوص اجرای طرح هادی گفت: در صورت اتمام فاز اول آزادسازی روستا توسط اهالی، تامین تسهیلات برای ساکنین و اجرای فاز اول در سال آتی از اولویتها خواهد بود.
مشایخی در خصوص کانال آب آور کشاورزان در جهت اتمام پروژه و تامین اعتبار لازم قول مساعد داده افزود: این پروژه در حال حاضر فعال بوده و ظرف یک ماه به پایان خواهد رسید.
معاون عمرانی فرمانداری به همراه بخشدار کندوان از پروژه در حال اجرای سالن ورزشی روستای آونلیق که سالها تعطیل شده بود بازدید نموده گفت: بر اساس تعهد پیمانکار مقرر شد این سالن در سال جاری به بهره برداری برسد و تمام تلاش ما بر این است که ظرف سه ماه آتی پیمانکار بتواند این پروژه را به اتمام رساند.
در ادامه از راه روستای آونلیق بازدید لازم به عمل آمده و آسفالت داخل روستا در دستور کار قرار گرفت.

You have no rights to post comments