آخرین اخبار

راهپیمایی پرشکوه روز قدس در بخش کندوان میانه برگزار شد

 
همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز قدس، راهپیمایی پرشکوه استکبار ستیز مردمی در بخش کندوان میانه با حضور بخشدار، شورای اداری بخش، خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان و مردم بخش برگزار شد.
بخشدار کندوان در تجمع پرشکوه مردمی ضمن تقدیر از حضور حماسی مردم که همواره در تمامی صحنه ها حضور داشته و دارند گفت: سالها اشغال نامشروع سرزمین فلسطین به دست صهیونیست ها نتوانسته در حقوق مسلم ملت مظلوم فلسطین خدشه و تردید وارد کند  و اکنون با گذشت38سال از ابتکار امام راحل و ادامه رهبری حکیمانه و مدبرانه مقام معظم رهبری موضوع فلسطین جهانی شده است.
محمود زرین افزود: مبارازات بی وقفه و اعتراض های روزمره فلسطینیان بر ضد صهیونیست و نیز جنایات بی رحمانه و هر روزه رژیم صهیونیستی علیه این ملت، موجب شده است که مسئله فلسطین همواره در رأس مسائل و بحران های خاورمیانه قرار گیرد.
وی تاکید کرد: تا زمانی که یک ملت، با قامتی استوار و روحیه ای عزتمند، حقوق پایمال شده خود را با تکیه بر ایمان قلبی و باورهای دینی مطالبه  کند، از بذل جان و مال خویش دریغ نکرده و سرانجام به پیروزی دست خواهد یافت.
زرین با بیان اینکه خاطره اشغال130 ساله کشور الجزایر فراموش نشده و همه به یاد دارند که چگونه ملت الجزایر به رغم جنایت ها و رفتارهای وحشیانه، سرانجام پس از سالها مبارزه ، با نفی سلطه استعمار از آزمون بزرگ تاریخی خود، پیروز و سرافراز بیرون آمدند.
بخشدار کندوان با اشاره به اینکه مبارزات رهایی بخش ملت فلسطین، اکنون  در مرحله ای حساس و خطیر قرار گرفته گفت: پس از گذشت چهار دهه از تاسیس رژیم صهیونیستی، برای نخستین بار برخلاف گذشته فلسطینیان در موضع هجوم و اسرائیلیان در مقام عقب نشینی قرار گرفته اند.
زرین در ادامه افزود: شیوه ای که امروزه فلسطینیان در مبارزات خویش اتخاذ کرده اند در سراسر جهان بی سابقه می باشد.
وی اذعان کرد: فلسطینی ها، ملتی غارت شده و محروم، با دستانی تهی و ایمانی سرشار، رو در روی ارتشی مجهز و مدرن ایستاده و با پرتاب سنگ و کلوخ، ماشین جنگی رژیم اشغالگر را زمین گیر کرده و در باتلاق ذلت و وحشت گرفتار ساخته است و به حق این قیام را « انقلاب سنگ» خوانده اند، زیرا شاخص ترین سلاح فلسطینیان در این نهضت فراگیر، سنگ است. 
بخشدار کندوان با بیان اینکه، سنگ نماد انتفاضه فلسطین بوده و این سلاح سرد و بی ارزش مصادره شدنی نبوده  و حامل آن را نمی توان خلع سلاح کرد افزود: در عرف بین المللی، سنگ و کلوخ سلاح نیست و از این رو دشمن  پاسخی برای افکار عمومی در به کارگیری سلاح های گرم بر ضد سنگ ندارد.
وی بیان کرد: این سلاح سرد و بی روح، در دستان معجزه گر و هنرمند فلسطینیان مصمم، جان گرفته معنا و مفهوم یافته و حامل پیام مظلومیت این ملت بوده و به این جهت  از هر سلاح آتشینی، موثرتر عمل می کند.
زرین در ادامه با  تبریک هفته قوه قضائیه و گرامیداشت سالروز شهادت  آیت‌الله دکتر بهشتی و 72 نفر از یاران امام و ایشان گفت: منافقین و دشمنان از آغاز انقلاب تا کنون در صدد ضربه زدن به نظام بوده و ساکت ننشسته اند و وقوع حادثه تروریستی اخیر شاید یکی از بزرگترین آرزوهای چندین ساله دشمنان انقلاب و نظام بود اما به قول مقام معظم رهبری این حمله ترقه بازی  ای بیش نبود و در قبال آن سیلی محکمی از ایران دریافت نمودند.
 

You have no rights to post comments