آخرین اخبار

جلسه هماهنگی برنامه های نوروزی بخش کندوان برگزار شد


جلسه هماهنگی برنامه های نوروزی بخش کندوان به ریاست مهدی مشایخی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار میانه برگزار شد.
مشایخی در خصوص برگزاری هرچه بهتر و مفرح تر برای  همشهریان و مسافران نوروزی در بخش کندوان، ضمن تشکر از بخشدار کندوان، دادستان میانه و ادارات میراث فرهنگی، منابع امور آب و سرمایه گذار میانه ای در راه اندازی مجتمع گردشگری، تفریحی و اقامتی سد آونلیق افزود: این مجتمع می تواند یکی از گزینه های شهرستان میانه در برنامه های گردشگری تبریز 2018 باشد.
بخشدار کندوان نیز در این جلسه گفت: تور گردشگری نوروزی  فروردین ماه برگزار خواهد شد.
مشایخی اضافه کرد: در این 3 روز با دو مینی بوس مسافران و گردشگران در ساعت 9 صبح از محل شهرداری میانه به کندوان انتقال داده شده و به ترتیب از محل پل دختر، کاروانسرای جمال آباد، مسجد سنگی شهر ترک بازدید کرده و در مدرسه کوثر شهر ترک با هماهنگی شهرداری ترک ناهار صرف کرده پس از آن به زیارت امامزاده محمد کندوان رفته و با آش محلی از سوی  اداره اوقاف وامور خیریه پذیرایی خواهند شد.
وی افزود: در روز  11 فروردین در سد آونلیق جشنواره نوروزی، همراه با  پخت ماهی و آش محلی  برگزار خواهد شد.
وی گفت: از تاریخ 7  الی 11 فروردین اداره اوقاف و امور خیریه  از تور گردشگری و زائرین نوروزی به تعداد 150 نفر، در محل امامزاده کندوان با آش محلی پذیرایی خواهد نمود.
مشایخی در پایان افزود: در روز 12 فروردین نیز از طریق شهرداری ترک و با همکاری اداره ورزش وجوانان بخش مراسم پیاده روی خانوادگی در شهر ترک برگزار می شود.

You have no rights to post comments